Reja dhe përdorur Karroceri të ndërrueshme frigorifer në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceri të ndërrueshme frigorifer


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 1
Pyet për çmimin

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Schmitz 7820 mm WKO - Thermo King køl/varme anlæg - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 16
Pyet për çmimin
2007
Pesha neto: 3 940 kg

Botuar: 7orë 56min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Schmitz BDF - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 5
15 922.65 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017

Botuar: 5d

AC TRUCK Dariusz Kędzierawski

5

Poloni, 22-100 Chełm

 - Heck hohe Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 11
2 675 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 950 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 050 kg

Botuar: 7d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115197

 Schmitz Cargobull - Heck Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 15
26 575 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Pesha bruto: 12 250 kg
Pesha neto: 3 750 kg
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg

Botuar: 14d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115528

 ZABUDOWA CHŁODNIA BDF 18 PALET AGREGAT CARRIER SUPRA 950 - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 7
9 310.54 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010

Botuar: 16d

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Poloni, Mieszkowice

Schmitz 24.500zł netto CHŁODNIA BDF SCHMITZ 7.45m zamykana DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 9
5 313.70 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006

Botuar: 18d

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Poloni, 26-613, Radom

 VAK FNA KSA 2-TASO 7,7 M - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 9
14 900 EUR
2015

Botuar: 20d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 915841

 VAK FRC-KORI 8,4M - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 12
16 500 EUR
2016

Botuar: 20d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 11610374

 Kontener BDF bez agregatu - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
5 621.05 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009

Botuar: 21d

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Poloni, Mieszkowice

Thermo King SCHUTZ KOFFER - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 32
10 900 EUR
2019

Botuar: 22d

SARL FCE

2

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230009

Lublin Zabudowa chłodnia Daewoo Lublin - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
1 149.56 EUR

Botuar: 30d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

Schmitz-Krone Frischdienst-Wechselkoffer, isoliert mit Kühlgerät, BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 11
Pyet për çmimin
19% TVSH
2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 300 kg

Botuar: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 17821

Schmitz Cargobull  - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
Pyet për çmimin
2006

Botuar: 1m 5d

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

2

Portugali, A dos Cunhados

Schmitz 6500zł KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 8
1 409.76 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013

Botuar: 1m 19d

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Poloni, 26-613, Radom

 15.500zł netto KONTENER IZOTERMICZNO-CHŁODNICZY 7.45x2.50m ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.IDEALNY - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 8
3 361.73 EUR
Çmimi pa. TVSH
 Krone - WK 7.3 ISO Kühlwechselbrücke Thermo King CD 2 - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 15
1 650 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 300 kg

Botuar: 1m 24d

Fichtner Nutzfahrzeuge

3

Gjermani, Braunschweig

Numri i referencës 463

 ZABUDOWA CHŁODNIA - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 7
1 063.44 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004

Botuar: 1m 25d

F.H.U. Józef Stroka

7

Poloni, Świętoszówka

Elektrike
  - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 8
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 26d

Talleres Capelán S.L.

15

Spanjë, Uxes

Numri i referencës CAJA ISOTÉRMICA PARA CAMIÓN

 VAK FRC 10/2025 2-Lämpö - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 8
42 500 EUR
2019

Botuar: 2m 3d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 11909306

 Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau - Karroceri e ndërrueshme frigorifer
 10
15 575 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2014
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 9 000 kg

Botuar: 2m 11d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0107474

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Refrigerator swap bodies
t1 old