Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor nga Gjermani, 10875 EUR në shitje - ID: 8371967

10 875EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 090 186 ALL
  • ≈ 11 839 USD

Krone Heck Alu. Rolltor

Karroceri e ndërrueshme frigoriferKrone Heck Alu. Rolltor
2010|16000 kg|2600 kg|13400 kg

10 875EUR

Çmimi pa. TVSH

Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor

Botuar: 3m 22d

PDF
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 1
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 2
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 3
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 4
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 5
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 6
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 7
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 8
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 9
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 10
Karroceri e ndërrueshme frigorifer Krone Heck Alu. Rolltor: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 22d

PDF

10 875EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 090 186 ALL
  • ≈ 11 839 USD
Marka

Numri i referencës

G0115598_1
Viti i prodhimit

2010
Pesha neto

2600 kg
Pesha bruto

16000 kg
Ngarkesa e dobishme

13400 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7280 mm
gjerësia e ngarkesës

2470 mm
vëllimi i ngarkesës

45 m³
Më shumë informacion

Wagen-Nr. G0115598_1- Hersteller: Krone. Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Rolltor (Alu), Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, Einfache Eckbeschläge2 Reihen Zurrschienen. Finanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lieferzeit: AB SOFORT. Neu lackiert. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. Wechselbrücke wurde neu lackiert in Reinweiß (RAL 9010). LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Mehrfach vorhanden!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Blynsp23n8e

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

10 875EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 090 186 ALL
  • ≈ 11 839 USD
Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Ora lokale e shitësit:
20:20
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE