Reja dhe përdorur karroceri të ndërrueshme me perde anësore në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Karroceri të ndërrueshme me perde anësore


132
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 13
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0106520

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0101225

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 10
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0108192

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
7 875 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0113891

 Krone - Heck hohe Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 888 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 112 kg

Botuar: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0112519

 ZABUDOWA SKRZYNIA ŁADUNKOWA FIRANKA 6, 20 - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 5
678.70 EUR
2008

Botuar: 3d

F.H.U. Józef Stroka

6

Poloni, Świętoszówka

 Lecitrailer - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 000 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

MPE Iberia

Spanjë, Ocaña

Numri i referencës GM134620

 Lecitrailer GM134623 - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 10
6 000 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

MPE Iberia

Spanjë, Ocaña

Numri i referencës GM134623

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
8 125 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Botuar: 10d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0103195

Krone Bordwand, neue Plane, Portal Türen  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 14
3 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 360 kg

Botuar: 13d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 65150

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 19d

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Gjermani, Oelde

 Curtainsider Body - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 10
Ankandi

Botuar: 19d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200208091

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 700 kg

Botuar: 25d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20368

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 700 kg

Botuar: 25d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20367

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Botuar: 25d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës LA031

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 700 kg

Botuar: 25d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës LA019

 Nowa zabudowa firana - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
2 115.31 EUR
E re

Botuar: 1m 1d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

1 2 3 7   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old