Karroceri e ndërrueshme me perde anësore / - BDF System 7.820 mm lang, LACK + PLANE NEU!

picture_as_pdf

Tipi

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

Viti

2014

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 - 0294......

Botuar: 1m 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Numri i referencësLA-10-1001
Viti i prodhimit2014
Pesha neto2750 kg
Pesha bruto16000 kg
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7660 mm
Gjerësia e ngarkesës2480 mm
Vëllimi i ngarkesës57.2 m³
Përshkrimi

Wechselpritsche Jumbo BDF-System 7.820 mm lang, LACK + PLANE NEU! Wechselpritsche Jumbo BDF-System 7.820 mm lang, Heck hohe Portaltüren.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

phone_iphone
language

www.lippstaedteranhaenger.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:49

Personat e kontaktit
Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test unit Karroceri/ Kontejner e ndërrueshme

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.