Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!!

picture_as_pdf

Tipi

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 - 0294......

Botuar: 4m 14d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKÖGEL
Numri i referencësLA-09-1101
Pesha bruto16000 kg
Ngjyrajeshile
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7330 mm
Gjerësia e ngarkesës2460 mm
Vëllimi i ngarkesës45.1 m³
Përshkrimi

Wechselpritsche BDF-System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!! Gebrauchte Wechselpritsche mit Schiebeplane. BDF-System 7.450 mm lang. Hinten hohe Portaltüren mit innenliegenden Drehstangenverschlüssen. Schiebeverdeck

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

phone_iphone
language

www.lippstaedteranhaenger.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 01:23

Personat e kontaktit
Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test unit Karroceri/ Kontejner e ndërrueshme

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.