Hmm, duket se artikulli është shitur

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9010!!

karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9010!!

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9010!!

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKRONE
Numri i referencës19688
Viti i prodhimit2021
Pesha neto2780 kg
Pesha bruto16000 kg
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7710 mm
Gjerësia e ngarkesës2480 mm
Vëllimi i ngarkesës58 m³
Përshkrimi

Wechselpritsche Jumbo BDF-System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9010!! Fabrikneue Wechselpritsche, BDF-System 7.820 mm lang.

t1 test archive Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test archive Karroceri/ Kontejner e ndërrueshme

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.