Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - Heck mit Portaltüren

picture_as_pdf

7 875 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

Viti

2013

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 0 2522......

Botuar: 6d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKRONE
Numri i referencësG0113891
Viti i prodhimit2013
Pesha neto2600 kg
Pesha bruto16000 kg
Ngarkesa e dobishme13400 kg
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7300 mm
Gjerësia e ngarkesës2480 mm
Vëllimi i ngarkesës45 m³
Përshkrimi

Wagen-Nr. G0113891- Hersteller: Krone. Zurrmulden, Zurrmöglichkeiten, Vorrichtung für Bahnverladung, Stützbeine fest, Stapler befahrbar, Seitenschiebeplane, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Ladungszertifikat Code-XL, Konturmarkierung Seite/Heck, Einstecklatte (Holz) (24), Einfache Eckbeschläge, DachschiebeplaneFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit: AB SOFORT. Neue Plane. Neu lackiert. Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen). Spannratschen NEU !. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. Wechselbrücke wurde neu lackiert in Reinweiß (RAL 9010). LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Mehrfach vorhanden!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

BRÜGGEN SWAP-STORE

BRÜGGEN SWAP-STORE

location_on

Germany, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

phone_iphone
language

www.brueggen-gmbh.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:13

Personat e kontaktit
Irina Tomsin

Irina Tomsin

Deutsch, Русский

+49 0 2522...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit BRÜGGEN SWAP-STORE

t1 test unit Karroceri/ Kontejner e ndërrueshme

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.