Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren nga Gjermani, 8675 EUR në shitje - ID: 8337216

8 675EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 869 642 ALL
  • ≈ 9 444 USD

Krone Heck mit Portaltüren

Karroceri e ndërrueshme me perde anësoreKrone Heck mit Portaltüren
2013|16000 kg|2880 kg|13120 kg

8 675EUR

Çmimi pa. TVSH

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren

Botuar: 3m 31d

PDF
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 1
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 2
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 3
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 4
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 5
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 6
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 7
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 8
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 9
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Heck mit Portaltüren: foto 10
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 31d

PDF

8 675EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 869 642 ALL
  • ≈ 9 444 USD
Marka

Numri i referencës

G0113226
Viti i prodhimit

2013
Pesha neto

2880 kg
Pesha bruto

16000 kg
Ngarkesa e dobishme

13120 kg
Ngjyra

e zezë
Vendndodhja

Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
vëllimi i ngarkesës

45 m³
Më shumë informacion

Wagen-Nr. G0113226- Hersteller: Krone. Einstecklatte (Holz) (24), Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Seitenschiebeplane, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, ZurrmöglichkeitenFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lieferzeit: AB SOFORT. Neue Plane. Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen). Spannratschen NEU !. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Zob3sdr

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

8 675EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 869 642 ALL
  • ≈ 9 444 USD
Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Ora lokale e shitësit:
19:40
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE