Reja dhe përdorur Karroceri - vagoneta të ndërrueshme në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceri - vagoneta të ndërrueshme


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
8 775 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0111411

 Volvo Box BOX7500 - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 8
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 33792

 Krone - 100 x Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
2 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg

Botuar: 4orë 25min

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 784842 1

 Krone - 100 x Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg

Botuar: 4orë 25min

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 785026 5

 Krone - Große Anzahl an Krone - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 10
2 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg

Botuar: 4orë 38min

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0116233

 Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 8
2 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Botuar: 4orë 38min

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0116233

 TW - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
252 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

 Krone - Heck hohe Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
2 775 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 160 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 840 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0113896-1

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
8 775 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0111411

 Krone - Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 7
5 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115116

 Krone - Heck hohe Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 10
4 675 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0120158_2

 Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 13
8 675 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0112444

 Krone - Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
1 875 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 580 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 420 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0112697_2

 Krone - Fabrikneu - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
14 375 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115536_M

 Krone - Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
8 975 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115145_2

 Sommer - Combi Box - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
7 375 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 140 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0111523

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
9 275 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 320 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 780 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0111456

 Krone - Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
7 975 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 660 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 340 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0101782-3

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
8 675 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 140 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0106215

 Krone - Fabrikneu - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
14 375 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0115536_M

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
8 675 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0106535

 Krone - Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 11
8 475 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Botuar: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

Numri i referencës G0112411_2

1 2 3 13   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes
t1 old