Hmm, duket se artikulli është shitur

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Jumbo Koffer Rolltor 7,45 m

karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Jumbo Koffer Rolltor 7,45 m

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
ID1733
Viti i prodhimit1997
Pesha neto3200 kg
Pesha bruto16000 kg
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7300 mm
Gjerësia e ngarkesës2480 mm

Përshkrimi

JUMBO - BDF Stahl Wechselbrücke Wechselkoffer 7.45 m mit Rolltor Wechselkoffer / Stahlkoffer glatte Außenwand Alu-Rolltor! - durchrepariert Durchladehöhe am Rolltor: 2,50 mSchlüssellochleisten Siebdruckboden, staplerbefahrbar Stützfüße nicht teleskopierbar Abstellhöhe 1,12 m Hersteller: SICOM Rost an Rahmen und Aufbau - technisch aber in Ordnung!Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Anlieferung bundesweit möglich!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.