Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,

TipiKarroceri - vagonetë e ndërrueshme
Viti1999
ShtetiGjermani
Telefoni+49 - 0294......
Online: 5m 9d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
ID17456
Viti i prodhimit1999
Pesha bruto18000 kg
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7220 mm
Gjerësia e ngarkesës2460 mm
Vëllimi i ngarkesës44 m³

Përshkrimi

Stahl - Wechselkoffer BDF-System 7.450 mm lang, gebr. Stahl Wechselkoffer, gesickt. BDF-System 7.450 mm lang. Lagerbehälter, Rolltor am Heck.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

+49 - 0294...
Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
Ora lokale e shitësit — 12:52

Personat e kontaktit

Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.