Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo nga Gjermani në shitje - ID: 7635757
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo

Botuar: 3m 10d

Shtoni në të preferuarat
PDF
share
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 1
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 2
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 3
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 4
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 5
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 10d

Shtoni në të preferuarat
PDF
share

Lizingu

Kontakto shitësin
Numri i referencës

20957
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7000 mm
gjerësia e ngarkesës

2460 mm
lartësia e ngarkesës

2650 mm
vëllimi i ngarkesës

45.6 m³
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Wechselkoffer, Stahl glatt BDF-System 7.450 mm lang, Halbjumbo Wechselkoffer Stahl - gesickt, Rolltor 7.150 mm BDF - Abstellhöhe 1.320mm, einsetzbar als Lager .

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

Lizingu

Gjermani, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
19:45
4.8
37 komente
I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
person
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Lippstädter Anhänger GmbH