Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische nga Gjermani në shitje - ID: 7227213
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische

Botuar: 5m 11d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 1
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 2
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 3
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 4
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 5
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 6
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 7
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kerex - Vermietung - Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor und Klapptische: foto 8
Ask for all available pictures

Botuar: 5m 11d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Numri i referencës

S 13
Viti i prodhimit

2014
E dëmtuar

Pesha neto

3800 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7680 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

25 '

Vermietung von JUMBO BDF Wechselbrücke Wechselkoffer mit Rolltor Stahlkoffer Glattwand, Kran - und stapelbar Länge 7.82 m Rolltor Innen Schlüssellochblech Klapptische in der Seitenwand eingelassen - volle Innenbreite!!! Siebdruckboden 8 x Zurröse im Boden eingelassen neutral weiß OHNE Beschriftung! Hersteller: KEREX Typ: WK 7,7 Baujahr: 2014 Technische Daten: Länge: Außen: 7,82 m Innen: 7,68 m Breite: Außen: 2,55 m Innen: 2,48 m Höhe: Außen: 2,95 m Innen: 2,71 m Durchladehöhe Türen: 2,55 m Abstellhöhe: 0,97 m - 1,32 m Vermietung ab 1 Tag, Langzeitmiete möglich! Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Anlieferung bundesweit möglich!

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
17:29
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - MLS - Mobil Logistik Service