Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone nga Gjermani, 8775 EUR në shitje - ID: 8312171
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

8 775EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 888 591 ALL
  • ≈ 9 357 USD

Krone

Karroceri - vagonetë e ndërrueshmeKrone
2012|16000 kg|3580 kg|12420 kg

8 775EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone

Botuar: 1m 9d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 1
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 2
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 3
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 4
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 5
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 6
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 7
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 8
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 9
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 10
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 9d

Shtoni në të preferuarat
PDF

8 775EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 888 591 ALL
  • ≈ 9 357 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

G0114145
Viti i prodhimit

2012
Pesha neto

3580 kg
Pesha bruto

16000 kg
Ngarkesa e dobishme

12420 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2370 mm
vëllimi i ngarkesës

48 m³
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Wagen-Nr. G0114145- Hersteller: Krone. Einfache Eckbeschläge, Ladungszertifikat Code-XL, Rolltor (Alu), Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, Seitenwände mit teilintegrierten Klapptischen, Schlüssellochsystem innenDoppelstock Ausattung ohne Doppelstock Ladebalken (gegen Aufpreis erhältlich!). Finanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lagerbehälter Wind und Wetterfest, Verschlussicher, Boden in Ordnung, ohne weitere Reparaturen. Lieferzeit nach Rücksprache!. Miete in größeren Stückzahlen möglich. Technisch einsatzbereiter Zustand ohne weitere Reparatur. Unterbau (KTL) Beschichtung mit Gebrauchsspuren. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. vereinzelte Farbablösungen an Bauteilen der Wechselbrücke. Verformungen/- Anschläge an Bauteilen/- siehe Bilder. Wechselbehälter mit Beschriftung (siehe Fotos). Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Vaqutfdde

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

8 775EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 888 591 ALL
  • ≈ 9 357 USD
Gjermani, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Ora lokale e shitësit:
00:21
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE