Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m nga Gjermani, 3650 EUR në shitje - ID: 7130021
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 Krone - BDF Wechselkoffer Wechselbrücke mit Portaltüren 7,45 m - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 12
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2840 kg

Botuar: 3m 19d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Portaltüren, 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 4
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 30d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
Krone Stahl-Wechselkoffer Glattwand 7.45m BDf mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 3
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 21d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
Krone 7.45 Stahl-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 6
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2011

Botuar: 23d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Wechselkoffer 7.45m BDF Stahl, gesickt mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 5
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2000
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 - BDF Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 10
2 950 EUR

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2003
Pesha bruto: 18000 kg
Pesha neto: 3000 kg

Botuar: 7m 11d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 - 20 x JUMBO BDF Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 9
3 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

1999
Pesha bruto: 18000 kg
Pesha neto: 3000 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Stahl-Wechselkoffer 7.15m BDF mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 6
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 30d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 Krone - 100 x Jumbo BDF Wechselkoffer 7.82 m mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2012
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 3360 kg

Botuar: 4d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m

Botuar: 6m 16d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 6m 16d

SHITUR

3 650EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 388 374 ALL
  • ≈ 3 856 USD

1 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

479844
Viti i prodhimit

2007
Pesha neto

2840 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Më shumë informacion

24 '

BDF Wechselbrücke Wechselkoffer Länge: 7,45 m Stahlkoffer gesickt stabile Portaltüren mit aussenliegenden Drehverschlüße Siebdruckboden, staplerbefahrbar Schlüsselloch an der Seitenwand Stützbeine nicht höhenverstellbar, Abstellhöhe 1,32 m Aufbau und Unterboden KTL-beschichtet auch mit neuem Lack ioder neuen Stützbeinen lieferbar!!! UVV- Prüfung auf Wunsch neu! *** Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Miete ab 5,35 Euro pro Tag! Anlieferung bundesweit möglich! Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst. Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten!

SHITUR

3 650EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 388 374 ALL
  • ≈ 3 856 USD

1 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - MLS - Mobil Logistik Service