Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken nga Gjermani në shitje - ID: 6567744
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 4m 22d

Marka KRONE
Vendndodhja Gjermani, Oelde
Telefoni +49 (0) 252...
Gjermani, Oelde
watch_later
Ora lokale e shitësit:
09:55
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
person
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE
t1 old