Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar nga Gjermani, 3250 EUR në shitje - ID: 7051275
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

3 250EUR

  • ≈ 345 813 ALL
  • ≈ 3 433 USD

Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar

Botuar: 7m 14d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 1
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 2
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 3
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 4
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 5
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 6
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 7
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 8
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 9
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 10
Ask for all available pictures

Botuar: 7m 14d

Shtoni në të preferuarat
PDF

3 250EUR

  • ≈ 345 813 ALL
  • ≈ 3 433 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

610272 8
Viti i prodhimit

2005
Pesha neto

3250 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

24 '

JUMBO BDF Wechselbrücke Wechselkoffer mit Rolltor **** gesickter Stahlkoffer kran - und stapelbar Länge 7.45 m Rolltor Innen Schlüssellochblech Siebdruckboden neutral weiß OHNE Beschriftung! Führungstunnel vorn leicht verformt Leichter Rost an Rahmen und Aufbau Abstellhöhe: 1,02 - 1,32 m Durchladehöhe am Rolltor: 2.620 mm Außenhöhe: 3.000 mm UVV-Prüfung auf Wunsch neu Hersteller: KRONE **** Anlieferung bundesweit möglich! Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst!

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

3 250EUR

  • ≈ 345 813 ALL
  • ≈ 3 433 USD
Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
18:27
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - MLS - Mobil Logistik Service