Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand nga Gjermani, 2490 EUR në shitje - ID: 7316943
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2000
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2007
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2850 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand NEU Lackiert Doppelstock - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
6 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2012
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 3240 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
Krone Stahl-Wechselkoffer Glattwand 7.45m BDf mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 3
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 21d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 11
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

E re
2004
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 2900 kg

Botuar: 3m 12d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Wechselkoffer 7.45m BDF Stahl, gesickt mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 5
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 Krone - JUMBO Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 10
3 250 EUR

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2005
Pesha bruto: 16000 kg
Pesha neto: 3250 kg

Botuar: 7m 14d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Portaltüren, 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 4
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 30d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani
 - BDF Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 10
2 950 EUR

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

2003
Pesha bruto: 18000 kg
Pesha neto: 3000 kg

Botuar: 7m 11d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 - 20 x JUMBO BDF Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 9
3 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

1999
Pesha bruto: 18000 kg
Pesha neto: 3000 kg

Botuar: 1m 16d

MLS - Mobil Logistik Service

6
Gjermani
 Stahl-Wechselkoffer 7.15m BDF mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme
camera_alt 6
Pyet për çmimin
19% TVSH

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme

Botuar: 30d

Lippstädter Anhänger GmbH

3
Gjermani

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand

Botuar: 4m 10d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 4m 10d

SHITUR

2 490EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 264 945 ALL
  • ≈ 2 630 USD

24 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

458238
Viti i prodhimit

2006
E dëmtuar

Pesha neto

2850 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Më shumë informacion

24 '

BDF Wechselbrücke Wechselkoffer mit Rolltor **** Stahlkoffer Glattwand Länge 7.45 m Rolltor - durchrepariert, voll funktionstüchtig! Innen Schlüssellochblech Siebdruckboden neutral weiß OHNE Beschriftung! mit Farbabplatzungen an den Seitenwänden und am Rolltor Leichter Rost an Rahmen und Aufbau Abstellhöhe: 1,32 m Durchladehöhe am Rolltor: 2.370 mm merhmals vorhanden! **** **** Anlieferung bundesweit möglich! Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst!

SHITUR

2 490EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 264 945 ALL
  • ≈ 2 630 USD

24 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - MLS - Mobil Logistik Service