Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand nga Gjermani, 2950 EUR në shitje - ID: 7574770
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

2 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 299 531 ALL
  • ≈ 3 186 USD

Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand

Botuar: 3m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
share
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 1
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 2
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 3
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 4
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 5
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 6
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 7
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 8
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 9
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 10
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
share

2 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 299 531 ALL
  • ≈ 3 186 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

481747
Viti i prodhimit

2007
E dëmtuar

Pesha neto

2850 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

24 '

BDF Wechselbrücke Wechselkoffer mit Rolltor Stahlkoffer Glattwand Länge 7.45 m Rolltor - durchrepariert, voll funktionstüchtig! Innen Schlüssellochblech Zurrösen in der Seitenwand eingelassen Siebdruckboden neutral weiß OHNE Beschriftung! mit Farbabplatzungen an den Seitenwänden und am Rolltor Leichter Rost an Rahmen und Aufbau Abstellhöhe: 1,32 m Durchladehöhe am Rolltor: 2.370 mm merhmals vorhanden! Anlieferung bundesweit möglich! Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst!

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

2 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 299 531 ALL
  • ≈ 3 186 USD
Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
19:25
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - MLS - Mobil Logistik Service