Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar i ri në shitje - ID: 7410646
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor

1998
Gjermani, Göttingen
Botuar: 2v 3mNumri i referencës 84031

2 490EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 258 534 ALL
 • ≈ 2 702 USD
1998
Gjermani, Göttingen
Kontakto shitësin
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor

1998
Gjermani, Göttingen
Botuar: 2v 3mNumri i referencës 84032

2 490EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 258 534 ALL
 • ≈ 2 702 USD
1998
Gjermani, Göttingen
Kontakto shitësin
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Andere Wechselbrücke Koffer mit Rolltor

1998
Gjermani, Göttingen
Botuar: 2v 3mNumri i referencës 84033

2 490EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 258 534 ALL
 • ≈ 2 702 USD
1998
Gjermani, Göttingen
Kontakto shitësin
BRAEM GESLOTEN GEISOLEERDE KAST - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
BRAEM GESLOTEN GEISOLEERDE KAST - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
BRAEM GESLOTEN GEISOLEERDE KAST - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme BRAEM GESLOTEN GEISOLEERDE KAST

2004Pesha neto: 1750 kg
Belgjikë, Handzame
Botuar: 1m 7dNumri i referencës E61604

2 500EUR

 • ≈ 259 572 ALL
 • ≈ 2 713 USD
2004Pesha neto: 1750 kg
Belgjikë, Handzame
Kontakto shitësin

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme i ri Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar

Botuar: 8m 15d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme i ri Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme i ri Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 8m 15d

SHITUR

2 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 301 104 ALL
 • ≈ 3 147 USD

6 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

600181 0
Viti i prodhimit

2004
E re

Pesha neto

2900 kg
Pesha bruto

16000 kg
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

7300 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
Më shumë informacion

BDF Stahl Wechselbrücke Wechselkoffer 7.45 m mit Rolltor Wechselkoffer / Stahlkoffer gesickte Außenwand kran - und stapelbar Alu-Rolltor! - durchrepariert Schlüssellochleisten Siebdruckboden, staplerbefahrbar obere Eckbeschläge, Stützfüße teleskopierbar Abstellhöhe 1,02 - 1,32 m Hersteller: KRONE Durchladehöhe am Rolltor: 2,37 m Farbabplatzungen am Rolltor und Außenwänden Leichter Rost an Rahmen und Aufbau - technisch in Ordnung! Vermietung ab 1 Tag, Langzeitmiete möglich! Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!! Anlieferung bundesweit möglich!

SHITUR

2 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 301 104 ALL
 • ≈ 3 147 USD

6 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - MLS - Mobil Logistik Service