Hmm, duket se artikulli është shitur

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar

karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
IDMLS 1020
Viti i prodhimit1999
Pesha neto3000 kg
Pesha bruto16000 kg
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7300 mm
Gjerësia e ngarkesës2480 mm

Përshkrimi

BDF Stahl Wechselbrücke Wechselkoffer 7.45 m mit RolltorWechselkoffer / Stahlkoffer gesickte Außenwand kran - und stapelbar Alu-Rolltor! - durchrepariert Schlüssellochleisten Holzboden, staplerbefahrbar Staplertaschen obere Eckbeschläge, Stützfüße nicht teleskopierbar Abstellhöhe 1,32 m Hersteller: BNS Leichter Rost an Rahmen und Aufbau - technisch aber in Ordnung!Vermietung ab 1 Tag, Langzeitmiete möglich!Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!!Anlieferung bundesweit möglich!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.