Reja dhe përdorur Karroceri - vagoneta të ndërrueshme WECON në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceri - vagoneta të ndërrueshme WECON


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Wecon Wechselbrücke Koffer   2 Stück - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Wecon Wechselbrücke Koffer   2 Stück - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Wecon Wechselbrücke Koffer   2 Stück - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Wecon Wechselbrücke Koffer   2 Stück - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Wecon Wechselbrücke Koffer   2 Stück - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Wecon Wechselbrücke Koffer 2 Stück

2014
Austri, Hörsching
Botuar: 4m 7d Numri i referencës 472555

4 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2014
Austri, Hörsching
email Kontakto shitësin
WECON WSK715N - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
WECON WSK715N - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
WECON WSK715N - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
WECON WSK715N - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4

WECON WSK715N

Gjermani, Ludwigsfelderstr.160a, 80997 Muenchen, Germany
Botuar: 8v 7m Numri i referencës 577

1 200 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
Gjermani, Ludwigsfelderstr.160a, 80997 Muenchen, Germany
email Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes - WECON
t1 old