Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WK-PK-180 Wechselbrücke, Möbelkoffer

2 900 EUR

Çmimi neto
TipiKarroceri - vagonetë e ndërrueshme
Viti1999
ShtetiGjermani
Telefoni+49 551 82......
Online: 8m 21d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
ID83143
Viti i prodhimit1999
Data e regjistrimit të parë01.01.1999
Pesha bruto16000 kg
Ngarkesa e dobishme12800 kg
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7450 mm
Gjerësia e ngarkesës2450 mm
Lartësia e ngarkesës2690 mm

Përshkrimi

  • Fahrzeugstandort: Bovenden, Portaltüren, Verzurrleisten

Aufbau: Sommer Wechselbrücke für Möbeltransport

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


powered by two Sales
Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Gassmann GmbH

Gassmann GmbH

+49 551 82...
Germany, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Ora lokale e shitësit — 12:57

Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.