Reja dhe përdorur Karroceritë e hapura në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceritë e hapura


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - Karroceri e hapur
 1
Pyet për çmimin

BRÜGGEN SWAP-STORE

8

Gjermani, Oelde

 4500 x 2400 - Karroceri e hapur
 5
2 990 EUR

Botuar: 3orë 2min

Sodipieces TP

10

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 10051789

ABC Alukasse - Karroceri e hapur
 12
540 EUR
Ankandi
2015

Botuar: 5d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

Krone Wechselaufbau - Baustoffausführung 7.45m BDF mit verstärkter Stirnwand - Karroceri e hapur
 5
Pyet për çmimin
19% TVSH

Botuar: 17d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës LA100

 Scarrabile lungo 6 m pari al nuovo - Karroceri e hapur
 7
5 500 EUR

Botuar: 17d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, San Lorenzo

Numri i referencës BRCA1004

 Per scarrabile a doppia apertura - Karroceri e hapur
 10
4 500 EUR

Botuar: 19d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, San Lorenzo

Numri i referencës BRCA1003

 Scancon 6200mm - Karroceri e hapur
 4
Pyet për çmimin

Botuar: 21d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 S6415 - Karroceri e hapur
 16
2 946 EUR

Botuar: 22d

ATS Sweden

2

Suedi, Västmanland

Numri i referencës S6415

 Paka Zabudowa Skrzynia Iveco - Karroceri e hapur
 4
974.42 EUR

Botuar: 25d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

 Paka Zabudowa Laweta Iveco - Karroceri e hapur
 4
1 061.04 EUR

Botuar: 25d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

Kögel Wechselrahemn Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 130 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20388

Kögel Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 130 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20782

Kögel Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 130 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20781

Eschtec Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 700 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20368

Eschtec Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 700 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20367

Kögel Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 130 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20780

Kögel Wechselrahmen Plateau, BDF-System, 7.450 mm lang. - Karroceri e hapur
 7
Pyet për çmimin
19% TVSH
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 130 kg

Botuar: 29d

Lippstädter Anhänger GmbH

3

Gjermani, Lippstadt

Numri i referencës 20779

 Asfaltsbygge Maskinflak - Karroceri e hapur
 11
3 788 EUR

Botuar: 1m 3d

ATS Sweden

2

Suedi, Stockholm

Numri i referencës S5718

 7,4 mtr fast lad - Karroceri e hapur
 13
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 4d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Pritschenaufbau für Plane - Karroceri e hapur
 10
1 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 1m 5d

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 6368

 Urządzenie dźwigowe HIAB XS122 - Karroceri e hapur
 13
14 314.47 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010

Botuar: 1m 5d

PPHU Zbigniew Woźniak

Poloni, 62-635 PRZEDECZ

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Flatbed bodies
t1 old