Reja dhe përdorur Kontejnerë cisternë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kontejnerë cisternë


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
  Wikers S/SP-1233 - Kontejner cisternë
 9
4 500 EUR
Ankandi
E re
2020

Botuar: 7d

MPE Scandinavia

1

Suedi, Mjolby

Numri i referencës A05

  Wikers S/SP-1233 - Kontejner cisternë
 9
4 500 EUR
Ankandi
E re
2020

Botuar: 7d

MPE Scandinavia

1

Suedi, Mjolby

Numri i referencës A04

 Beczka Asenizacyjna Nowa - Kontejner cisternë
 8
7 596.01 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 23d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

 Trenttank GFK - Kontejner cisternë
 10
Pyet për çmimin
E re
2019

Botuar: 1m 2d

Trentmann Systemberatung GmbH

4

Gjermani, Osterappeln

Chemie BDF Aufsetztank Kombi Tank  L4BN - L4DH  - Kontejner cisternë
 23
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003

Botuar: 1m 19d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës K12

Acerbi Volume 8000L - Kontejner cisternë
 5
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1982

Botuar: 1m 19d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

 - V4A 32.000 Liter 4-Kammer 30-Fuß Tankcontainer ADR gültig - Kontejner cisternë
 1
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1991
Pesha bruto: 30 500 kg
Pesha neto: 5 900 kg

Botuar: 1m 28d

Lastwagenhandel Rolf Voigt

Gjermani, Hintergasse 5 37127 Bühren, Germany

Acerbi volume 14000L - Kontejner cisternë
 5
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1971

Botuar: 1m 30d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

 - Van Hool 35.000 Liter V4A Leergewicht 3,5 t ADR bis 5/2024 - Kontejner cisternë
 10
16 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
Pesha bruto: 39 000 kg
Pesha neto: 3 500 kg

Botuar: 2m 5d

Lastwagenhandel Rolf Voigt

Gjermani, Hintergasse 5 37127 Bühren, Germany

 - 25.000 Liter V4A Iso Laufsteg mit oder ohne Bodenauslauf (beheizbar ) - Kontejner cisternë
 3
11 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
Pesha bruto: 36 000 kg
Pesha neto: 3 900 kg

Botuar: 2m 5d

Lastwagenhandel Rolf Voigt

Gjermani, Hintergasse 5 37127 Bühren, Germany

 - Feldbinder 56 cbm 40-Fuß-Alusilocontainer mit ADR - Druckbehälter - Kontejner cisternë
 2
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
Pesha bruto: 30 500 kg
Pesha neto: 3 000 kg

Botuar: 2m 5d

Lastwagenhandel Rolf Voigt

Gjermani, Hintergasse 5 37127 Bühren, Germany

 - 26.000 Liter V4A Isoliert -teilweise gültige ADR- (beheizbar) mehrmals vorhanden - Kontejner cisternë
 7
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
Pesha bruto: 36 000 kg
Pesha neto: 4 200 kg

Botuar: 2m 5d

Lastwagenhandel Rolf Voigt

Gjermani, Hintergasse 5 37127 Bühren, Germany

 2005 Moser silo 12 m3 - Kontejner cisternë
 7
11 878 EUR
2005

Botuar: 3m 11d

Trucktrade Germany GmbH

7

Gjermani, Niederglatt

Numri i referencës 22670N

Acerbi Volume 15200 - Kontejner cisternë
 5
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1991

Botuar: 3m 12d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Acerbi Volume 10000L - Kontejner cisternë
 5
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1959

Botuar: 3m 12d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Acerbi volume 12000L - Kontejner cisternë
 5
4 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1965

Botuar: 3m 12d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Acerbi VOlume 14500L - Kontejner cisternë
 6
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kontejner cisternë

1958

Botuar: 3m 12d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

 2000 Lanz+Marti concrete silo - Kontejner cisternë
 15
10 846 EUR
2000

Botuar: 3m 15d

Trucktrade Germany GmbH

7

Gjermani, Niederglatt

Numri i referencës 23316N

 Peter concrete silo 4A - Kontejner cisternë
 14
7 230 EUR
2008

Botuar: 3m 15d

Trucktrade Germany GmbH

7

Gjermani, Niederglatt

Numri i referencës 23225M

VM Tarm Rustfri tank 19.000 liter - Kontejner cisternë
 20
8 175 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000

Botuar: 4m 13d

Kranbiler AS

1

Norvegji, Rogaland

Numri i referencës 304

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Tank containers
t1 old