Kontejnerë ndërtimi

Rezultate të gjetura: 121

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  
Kontejner ndërtimi LVC
8
Kontejner ndërtimi
LVC
Troostwijk Auctions
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2021
500  EUR
Ankandi
Online: 9orë 56min
Kontejner ndërtimi
16
Kontejner ndërtimi
Troostwijk Auctions
Gjermani
500  EUR
Ankandi
Online: 2d
Kontejner ndërtimi  Lot de 9 modules/bungalows (base vie)
13
Kontejner ndërtimi
Lot de 9 modules/bungalows (base vie)
AGORASTORE
Francë
30 000  EUR
Ankandi
Online: 4d
Kontejner ndërtimi  30' Containersed Office
6
Kontejner ndërtimi
30' Containersed Office
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Kontejner ndërtimi  24' x 9' Welfare Unit
20
Kontejner ndërtimi
24' x 9' Welfare Unit
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Toppla TPU-L01 Urinal
8
Kontejner ndërtimi
Toppla TPU-L01 Urinal
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2021
Pesha neto: 80 kg
500  EUR
Ankandi
Online: 7d
Kontejner ndërtimi Bürocontainer/Sozialcontainer Neu
6
Kontejner ndërtimi
Bürocontainer/Sozialcontainer Neu
KFZ- und Baumaschinenhandel
Gjermani
Viti i prodhimit: 2017
4 900  EUR
Çmimi neto
Online: 9d
Kontejner ndërtimi Bürodoppelcontainer
13
Kontejner ndërtimi
Bürodoppelcontainer
KFZ- und Baumaschinenhandel
Gjermani
Viti i prodhimit: 1992
4 990  EUR
Çmimi neto
Online: 9d
Kontejner ndërtimi Büro/Wohndoppelcontainer 8,5 m Lang
14
Kontejner ndërtimi
Büro/Wohndoppelcontainer 8,5 m Lang
KFZ- und Baumaschinenhandel
Gjermani
Viti i prodhimit: 1996
4 800  EUR
Çmimi neto
Online: 9d
Kontejner ndërtimi Portakabin Pacemaker
10
Kontejner ndërtimi
Portakabin Pacemaker
Troostwijk Auctions
Holandë
Pesha neto: 2525 kg
1 000  EUR
Ankandi
Online: 9d
Kontejner ndërtimi  26' x 8' Containerised Welfare Unit
7
Kontejner ndërtimi
26' x 8' Containerised Welfare Unit
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 9d
Kontejner ndërtimi  20' x 8' Containerised Welfare Unit
9
Kontejner ndërtimi
20' x 8' Containerised Welfare Unit
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 9d
Kontejner ndërtimi  24' x 9' Facility Cabin
17
Kontejner ndërtimi
24' x 9' Facility Cabin
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 9d
Kontejner ndërtimi  20' x 8' Containerised Office
6
Kontejner ndërtimi
20' x 8' Containerised Office
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 9d
Kontejner ndërtimi ABC PWZ
20
Kontejner ndërtimi
ABC PWZ
Fymas Auctions ApS
Danimarkë
Viti i prodhimit: 1987
27  EUR
Ankandi
Online: 9d
Faqja 1 e 7
Rezultate të gjetura: 121
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.