Reja dhe përdorur Kontejnerë roll-off në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kontejnerë roll-off


   Faqja 1 e 24 1/24   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig. - Kontejner roll-off: foto 1
Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig. - Kontejner roll-off: foto 2
Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig. - Kontejner roll-off: foto 3
Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig. - Kontejner roll-off: foto 4
Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig. - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Diversen 2x container. Hardox. 8 meter inwendig.

Holandë, DIRKSLAND
Botuar: 16d

7 500 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
Holandë, DIRKSLAND
email Kontakto shitësin
LT 25m3 - Kontejner roll-off: foto 1

LT 25m3

2016
Botuar: 13orë 53min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
2016
Holandë, DIRKSLAND
LT 25m3 - Kontejner roll-off: foto 1

LT 25m3

2016
Botuar: 13orë 54min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
2016
Holandë, DIRKSLAND
BFAB 38m3 - Kontejner roll-off: foto 1

BFAB 38m3

Botuar: 13orë 54min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
Holandë, DIRKSLAND
CMT ASF 13 - Kontejner roll-off: foto 1

CMT ASF 13

2009
Botuar: 13orë 54min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
2009
Holandë, DIRKSLAND
LT 25m3 - Kontejner roll-off: foto 1

LT 25m3

2016
Botuar: 13orë 54min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
2016
Holandë, DIRKSLAND
BFAB LV-17/Asfalt/K - Kontejner roll-off: foto 1

BFAB LV-17/Asfalt/K

2021
Botuar: 13orë 54min
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
2021
Belgjikë, Ruddervoorde
 New TLS Containers - Kontejner roll-off: foto 1
 New TLS Containers - Kontejner roll-off: foto 2
 New TLS Containers - Kontejner roll-off: foto 3
 New TLS Containers - Kontejner roll-off: foto 4
 New TLS Containers - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

New TLS Containers

2023 E re
Belgjikë, Oostkamp
Botuar: 1d

8 250 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2023 E re
Belgjikë, Oostkamp
email Kontakto shitësin
 Lastväxlarkorg - Kontejner roll-off: foto 1
 Lastväxlarkorg - Kontejner roll-off: foto 2
 Lastväxlarkorg - Kontejner roll-off: foto 3
 Lastväxlarkorg - Kontejner roll-off: foto 4
 Lastväxlarkorg - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Lastväxlarkorg

Suedi, Växjö
Botuar: 1d

1 565 EUR

gavel Ankandi
star
Suedi, Växjö
email Kontakto shitësin
CONTAINER 10m³ NEW  - Kontejner roll-off: foto 1
CONTAINER 10m³ NEW  - Kontejner roll-off: foto 2
CONTAINER 10m³ NEW  - Kontejner roll-off: foto 3
CONTAINER 10m³ NEW  - Kontejner roll-off: foto 4
CONTAINER 10m³ NEW  - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

CONTAINER 10m³ NEW

2023
Holandë, Zetten
Botuar: 2d Numri i referencës A4479

5 950 EUR

star
2023
Holandë, Zetten
email Kontakto shitësin
 CMT - Kontejner roll-off: foto 1
 CMT - Kontejner roll-off: foto 2
 CMT - Kontejner roll-off: foto 3
 CMT - Kontejner roll-off: foto 4
 CMT - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

CMT

Suedi, Växjö
Botuar: 2d

707 EUR

gavel Ankandi
star
Suedi, Växjö
email Kontakto shitësin
Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500 - Kontejner roll-off: foto 1
Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500 - Kontejner roll-off: foto 2
Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500 - Kontejner roll-off: foto 3
Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500 - Kontejner roll-off: foto 4
Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500 - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Translift 20m³ perscontainer SBUC 6500

2011
Holandë, Zetten
Botuar: 5d Numri i referencës A4511

6 000 EUR

star
2011
Holandë, Zetten
email Kontakto shitësin
Marke Serling Mulde 20m3 - Kontejner roll-off: foto 1
Marke Serling Mulde 20m3 - Kontejner roll-off: foto 2
Marke Serling Mulde 20m3 - Kontejner roll-off: foto 3
Marke Serling Mulde 20m3 - Kontejner roll-off: foto 4
Marke Serling Mulde 20m3 - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Marke Serling Mulde 20m3

Zvicra, Regensdorf
Botuar: 5d Numri i referencës 4398A

7 500 EUR

star
Zvicra, Regensdorf
email Kontakto shitësin
Portaalcontainer 6m³ New!  - Kontejner roll-off: foto 1
Portaalcontainer 6m³ New!  - Kontejner roll-off: foto 2
Portaalcontainer 6m³ New!  - Kontejner roll-off: foto 3
Portaalcontainer 6m³ New!  - Kontejner roll-off: foto 4
Portaalcontainer 6m³ New!  - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Portaalcontainer 6m³ New!

2023
Holandë, Zetten
Botuar: 6d Numri i referencës A4414

2 495 EUR

star
2023
Holandë, Zetten
email Kontakto shitësin
 Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk - Kontejner roll-off: foto 1
 Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk - Kontejner roll-off: foto 2
 Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk - Kontejner roll-off: foto 3
 Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk - Kontejner roll-off: foto 4
 Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Abrollcontainer mit Kran Atlas 240.2E-A3, Funk

2006 1 001 km
Gjermani, Göttingen
Botuar: 6d Numri i referencës 86747

19 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2006 1 001 km
Gjermani, Göttingen
email Kontakto shitësin
 Schaktflak - Kontejner roll-off: foto 1
 Schaktflak - Kontejner roll-off: foto 2
 Schaktflak - Kontejner roll-off: foto 3
 Schaktflak - Kontejner roll-off: foto 4

Schaktflak

Suedi, Södertälje
Botuar: 7d Numri i referencës 56917
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
Suedi, Södertälje
email Kontakto shitësin
 Lastväxlare - Kontejner roll-off: foto 1
 Lastväxlare - Kontejner roll-off: foto 2

Lastväxlare

Suedi, Södertälje
Botuar: 7d Numri i referencës 56883
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
Suedi, Södertälje
email Kontakto shitësin
 Lastväxlarflakram - Kontejner roll-off: foto 1

Lastväxlarflakram

Suedi, Södertälje
Botuar: 7d Numri i referencës 56918
Pyet për çmimin
gavel Ankandi
star
Suedi, Södertälje
email Kontakto shitësin
 Scancon SH6213 - Kontejner roll-off: foto 1
 Scancon SH6213 - Kontejner roll-off: foto 2
 Scancon SH6213 - Kontejner roll-off: foto 3
 Scancon SH6213 - Kontejner roll-off: foto 4
 Scancon SH6213 - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Scancon SH6213

Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 7d
Pyet për çmimin
star
Danimarkë, Silkeborg
email Kontakto shitësin
 Scancon SL5019 lukket - Kontejner roll-off: foto 1
 Scancon SL5019 lukket - Kontejner roll-off: foto 2
 Scancon SL5019 lukket - Kontejner roll-off: foto 3
 Scancon SL5019 lukket - Kontejner roll-off: foto 4
 Scancon SL5019 lukket - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Scancon SL5019 lukket

Pesha neto: 1 970 kg
Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 7d
Pyet për çmimin
star
Pesha neto: 1 970 kg
Danimarkë, Silkeborg
email Kontakto shitësin
 Scancon MLX6000R - Luxus udgave - Kontejner roll-off: foto 1
 Scancon MLX6000R - Luxus udgave - Kontejner roll-off: foto 2
 Scancon MLX6000R - Luxus udgave - Kontejner roll-off: foto 3
 Scancon MLX6000R - Luxus udgave - Kontejner roll-off: foto 4
 Scancon MLX6000R - Luxus udgave - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Scancon MLX6000R - Luxus udgave

Danimarkë, Silkeborg
Botuar: 7d
Pyet për çmimin
star
Danimarkë, Silkeborg
email Kontakto shitësin
1 2 3 24   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Roll-off containers
t1 old