Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Kontejner roll-off Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran X 188-3
Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran X 188-3
2020, 3 km
Gjermani, 27793 Wildeshausen
65 900 EUR
Kontejner roll-off Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran X 188-3, 2020
Kontejner roll-off Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran 166 E4 HiDuo
Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran 166 E4 HiDuo
2020, 3 km
Gjermani, 27793 Wildeshausen
39 950 EUR
Kontejner roll-off Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran 166 E4 HiDuo, 2020
Kontejner roll-off Lasto 2508.5
Lasto 2508.5
2000
Danimarkë, Glostrup
270 EUR
Kontejner roll-off Lasto 2508.5, 2000
Kontejner roll-off Lasto 2508.5
Lasto 2508.5
2000
Danimarkë, Glostrup
162 EUR
Kontejner roll-off Lasto 2508.5, 2000
Kontejner roll-off Container 10m3
Container 10m3
2000
Holandë, Zetten
3 500 EUR
Kontejner roll-off Container 10m3, 2000
Kontejner roll-off Container 10m3
Container 10m3
2000
Holandë, Zetten
1 500 EUR
Kontejner roll-off Container 10m3, 2000
Kontejner roll-off Container 10m3
Container 10m3
2000
Holandë, Zetten
1 750 EUR
Kontejner roll-off Container 10m3, 2000
Kontejner roll-off Container 8m3
Container 8m3
2000
Holandë, Zetten
1 250 EUR
Kontejner roll-off Container 8m3, 2000
Kontejner roll-off Mercedes-Benz A1 Abrollpritsche HIAB Ladekran X-HiPro 192 ES-4
Mercedes-Benz A1 Abrollpritsche HIAB Ladekran X-HiPro 192 ES-4
2020, 3 km
Gjermani, 27793 Wildeshausen
74 500 EUR
Kontejner roll-off Mercedes-Benz A1 Abrollpritsche HIAB Ladekran X-HiPro 192 ES-4, 2020
Kontejner roll-off Mercedes-Benz A1 Abrollbehälter HIAB Ladekran X-Hi Duo 082 ES3
Mercedes-Benz A1 Abrollbehälter HIAB Ladekran X-Hi Duo 082 ES3
2018, 3 km
Gjermani, 27793 Wildeshausen
47 500 EUR
Kontejner roll-off Mercedes-Benz A1 Abrollbehälter HIAB Ladekran X-Hi Duo 082 ES3, 2018
Kontejner roll-off Seilabrollcontainer mit Flügeltüren ca. 17m³
Seilabrollcontainer mit Flügeltüren ca. 17m³
2000
Gjermani, Göttingen
1 900 EUR
Kontejner roll-off Seilabrollcontainer mit Flügeltüren ca. 17m³, 2000
Kontejner roll-off Mercedes-Benz Abrollcontainer für Kontergewichte Kran Autokran
Mercedes-Benz Abrollcontainer für Kontergewichte Kran Autokran
2000, 10 km
Gjermani, 27793 Wildeshausen
2 250 EUR
Kontejner roll-off Mercedes-Benz Abrollcontainer für Kontergewichte Kran Autokran, 2000

Kontejner roll-off, vinç për kamion HIAB | 115

ID c24_4070A
Viti i prodhimit 2000
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 5 900 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 450 mm
  • lartësia e ngarkesës: 1 000 mm
Pajisja
  • vinç për kamion
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.