Reja dhe përdorur Kontejnerët e transportit në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kontejnerët e transportit


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
  - Kontenier transporti
 8
1 000 EUR
Ankandi

Botuar: 5orë 14min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Hogeweg 12a, Hulst, 4561 RA

Numri i referencës 9599774

20ft 10ft 8 ft  Seecontainer NEUWERTIG  Miete  - Kontenier transporti
 8
4 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022

Botuar: 2d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës W

Diversen 20 feet, 2006, NO RUST - Kontenier transporti
 8
1 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006

Botuar: 3d

Mister Mike

1

Holandë, Ter aar

Numri i referencës cont2

 Unused 2023 40' Container, 1 End Door, 2 Side Door - Kontenier transporti
 1
Ankandi
2023

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140366124

 Unused 2023 40' Container, 1 End Door, 2 Side Door - Kontenier transporti
 1
Ankandi
2023

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140366123

 Quantity of (2) - Kontenier transporti
 21
Ankandi

Botuar: 4d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

Onbekend  - Kontenier transporti
 6
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Botuar: 4d

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Xinis QP-XINT-02 20ft - Kontenier transporti
 12
1 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007

Botuar: 4d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70213529

All in 20FT - 20x in stock - Kontenier transporti
 8
950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
Pesha bruto: 30 480 kg
Pesha neto: 2 200 kg
Ngarkesa e dobishme: 28 280 kg

Botuar: 4d

P. Mostert Import-Export B.V.

7

Holandë, Lamswaarde

Numri i referencës 2184

Haco Loading platform - Kontenier transporti
 12
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012

Botuar: 4d

P. Mostert Import-Export B.V.

7

Holandë, Lamswaarde

Numri i referencës 2183

  - Kontenier transporti
 10
2 862 EUR
1991

Botuar: 5d

ATS Sweden

2

Suedi, Värmland

Numri i referencës S6235

 Jage Crane Tipping Container 3500kg - Kontenier transporti
 4
Ankandi

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223805

 Jage Crane Tipping Container 3500kg - Kontenier transporti
 4
Ankandi

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223800

 Jage Crane Tipping Container 3500kg - Kontenier transporti
 4
Ankandi

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223806

ABC 40" - Kontenier transporti
 1
945 EUR
Ankandi
2005

Botuar: 5d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

 std - Kontenier transporti
 4
250 EUR
Ankandi
Pesha neto: 3 500 kg

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Numri i referencës 9582717

  - Kontenier transporti
 11
400 EUR
Ankandi

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Wayenbergstraat 2, Maasmechelen, 3630

Numri i referencës 9568437

  - Kontenier transporti
 10
400 EUR
Ankandi

Botuar: 7d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Wayenbergstraat 2, Maasmechelen, 3630

Numri i referencës 9568444

 20 ft - Kontenier transporti
 9
Ankandi
2006

Botuar: 8d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

 20 ft - Kontenier transporti
 11
Ankandi
1999

Botuar: 8d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

1 2 3 8   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Shipping containers
t1 old