Reja dhe përdorur Vetëngarkues/ Sistemet e fadromës ngarkuese në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vetëngarkues/ Sistemet e fadromës ngarkuese


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Dalby  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 6
5 550 EUR

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

MULTILIFT HL 19.50 Hooklift, Hakengerät MULTILIFT, Abrollkipper - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 21
Pyet për çmimin
1992

Prentz s.r.o.

6

Republika Çeke, Liberec

Dalby  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 6
5 550 EUR

Botuar: 8d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 6
2 250 EUR

Botuar: 8d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Meiller 20 Tons - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 5
4 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 10d

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës MEILLER 20 TONS Multi Lift Syste

 Oyaughen 25T - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 4
2 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 10d

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës Oyaughen

HARDOX  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 4
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 14d

UAB SB SERVICE

Lituani

 Hak z Man-a Urządzenie hakowe - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 3
3 572.87 EUR

Botuar: 25d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

Meiller  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 5
1 050 EUR

Botuar: 28d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Multilift HL19.50, Hakengerät, 2-Achser  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 11
1 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994

Botuar: 28d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës PA974

Diversen Occ Afzetcontainer - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 8
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Pesha neto: 2 000 kg

Botuar: 1m 1d

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës X454999069

 Impianto multibenna Italev del 2008 - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 3
15 000 EUR
2008

Botuar: 1m 3d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, San Lorenzo

Numri i referencës BRIT1000

 Liftdumper Fungerande - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 9
2 104 EUR
2006

Botuar: 1m 3d

ATS Sweden

2

Suedi, Kalmar

Numri i referencës S1785

 Laxolås Lastväxlarram - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 12
2 104 EUR

Botuar: 1m 3d

ATS Sweden

2

Suedi, Västra Götaland

Numri i referencës S4681

Krone WP73LF4-BW - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 20
100 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 460 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 460 kg

Botuar: 1m 6d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73233

Krone WP73LF4-BW - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 20
100 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 460 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 460 kg

Botuar: 1m 6d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73234

Meiller RK 20.65 Abrollkipper-Aufbau lose  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 10
7 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008

Botuar: 1m 8d

NGR Nutzfahrzeuge Gebr. Ruhrig GmbH

1

Gjermani, Wuerselen

Meiller MEILLER RK 14.55 Hakengerät, Abrollkipper  - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 6
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 1m 9d

Prentz s.r.o.

6

Republika Çeke, Liberec

MEILLER RK 14.55 Hooklift MEILLER, Hakengerät, Abrollkipper - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 12
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 1m 9d

Prentz s.r.o.

6

Republika Çeke, Liberec

MULTILIFT HL 19.50 Hooklift, Hakengerät MULTILIFT, Abrollkipper - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 21
Pyet për çmimin
1992

Botuar: 1m 9d

Prentz s.r.o.

6

Republika Çeke, Liberec

Palfinger Synchron S21 Abrollanlage - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 12
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021

Botuar: 1m 26d

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86397

 HOOK MULTILIFT - Vetëngarkues/ Sistem i fadromës ngarkuese
 7
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
Ngarkesa e dobishme: 15 000 kg

Botuar: 1m 28d

MCMTrucks OU

2

Estoni, Maardu

1 2 3 8   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Hook lift/ Skip loader systems
t1 old