Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4 nga Gjermani, 2250 EUR në shitje - ID: 7185579
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF 3.3 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF 3.3 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF 3.3 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF 3.3 - Borëpastruese: foto 4

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF 3.3

Borëpastruese
1983
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 9m 31dNumri i referencës SP39-5759

3 250EUR

 • ≈ 325 936 ALL
 • ≈ 3 527 USD
1983
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 4

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3

Borëpastruese
1985
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 9m 19dNumri i referencës SP06-1985MF5.3

3 200EUR

 • ≈ 320 921 ALL
 • ≈ 3 473 USD
1985
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3 - Borëpastruese: foto 4

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF5.3

Borëpastruese
1981
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 9m 19dNumri i referencës SP17-2528

4 900EUR

 • ≈ 491 411 ALL
 • ≈ 5 318 USD
1981
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw.

Borëpastruese
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 5m 25dNumri i referencës SP08-1413

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 195 561 ALL
 • ≈ 2 116 USD
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro

Borëpastruese
2000
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 1v 1mNumri i referencës SP05-90166

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 195 561 ALL
 • ≈ 2 116 USD
2000
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1

Borëpastruese
1997
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 5m 25dNumri i referencës SP10-11212

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 225 648 ALL
 • ≈ 2 442 USD
1997
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt F11L

Borëpastruese
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 11m 12dNumri i referencës SP23-533

1 950EUR

 • ≈ 195 561 ALL
 • ≈ 2 116 USD
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt M30.3 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt M30.3 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt M30.3 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt M30.3 - Borëpastruese: foto 4

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt M30.3

Borëpastruese
2002
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 9m 31dNumri i referencës SP24-301030-3

3 950EUR

 • ≈ 396 137 ALL
 • ≈ 4 287 USD
2002
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm - Borëpastruese: foto 1
SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm - Borëpastruese: foto 2
SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm - Borëpastruese: foto 3
SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm - Borëpastruese: foto 4
SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

SCHMIDT E 2.3 Schneepflug - Schneeschild 270cm

Borëpastruese
1990
Gjermani, Wendelstein
Botuar: 10m 34d

1 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 190 547 ALL
 • ≈ 2 062 USD
1990
Gjermani, Wendelstein
Unimog Schneepflug - Schneeschild Beilhack PV28-3 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Beilhack PV28-3 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Beilhack PV28-3 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Beilhack PV28-3 - Borëpastruese: foto 4

Unimog Schneepflug - Schneeschild Beilhack PV28-3

Borëpastruese
1990
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 9m 19dNumri i referencës SP49-9-208800

2 900EUR

 • ≈ 290 835 ALL
 • ≈ 3 147 USD
1990
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin

Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4

Botuar: 5m 25d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 5m 25d

SHITUR

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 225 648 ALL
 • ≈ 2 442 USD

22 Shkurt 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

SP04-31007
Viti i prodhimit

1990
Kilometrazhi

100 km
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, Langenbach
Më shumë informacion

Der Unimog Schneepflug - Schneeschild ist ein leistungsstarkes Räumgerät für den kommunalen Winterdienst. In dieser Ausführung mit 3 Hydraulikzylindern und 3 Segmenten ist der ruboste Unimog Schneepflug - Schneeschild optimal zur Schneeräumung geeignet. Die Aufnahme des MF2.4 erfolgt über die Anbauplatte Kat. 3 und erfordert nur geringen Arbeitsaufwand. Die Räumbreite des Unimog Schneepflug - Schneeschild beträgt bei maximaler Schrägstellung ca. 80-90% der Pflugbreite von 3000mm. Die Lagerung zwischen Anbauplatte und Schneepflug Trägerrahmen erlaubt trotz verwindungssteifer Ausführung eine optimale Anpassung an die Bodengegebenheiten. Durch die Wahl der Besohlung kann das Schneeschild auf den jeweiligen Anspruch der Räumbedingungen optimiert werden. Neben der aggressiven Stahlsohle kann auch eine Kombileiste oder reiner Gummi sowie Vulkollan angebracht werden. Der Unimog Schneepflug - Schneeschild ist hierbei mit einer Kombisohle 30% ausgestattet. ...

SHITUR

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 225 648 ALL
 • ≈ 2 442 USD

22 Shkurt 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Unimog Huber GbR