Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro nga Gjermani, 1950 EUR në shitje - ID: 7185581

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 195 481 ALL
  • ≈ 2 122 USD

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro

BorëpastrueseUnimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro
2000

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro

Botuar: 1m 6d

PDF
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 1
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 2
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 3
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 4
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 5
Borëpastruese Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Micro: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 6d

PDF

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 195 481 ALL
  • ≈ 2 122 USD
Marka

Numri i referencës

SP05-90166
Viti i prodhimit

2000
Kilometrazhi

20 km
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, Langenbach

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më shumë informacion

Der Schneepflug - Schneeschild ist ein leistungsstarkes Räumgerät für den kommunalen Winterdienst. In dieser Ausführung mit 2 Hydraulikzylindern und 1 Segmenten ist der ruboste Schneepflug - Schneeschild optimal zur Schneeräumung geeignet. Die Aufnahme des Micro erfolgt über die Anbauplatte Kat. Xs und erfordert nur geringen Arbeitsaufwand. Die Räumbreite des Schneepflug - Schneeschild beträgt bei maximaler Schrägstellung ca. 80-90% der Pflugbreite von 2400mm. Die Lagerung zwischen Anbauplatte und Schneepflug Trägerrahmen erlaubt trotz verwindungssteifer Ausführung eine optimale Anpassung an die Bodengegebenheiten. Durch die Wahl der Besohlung kann das Schneeschild auf den jeweiligen Anspruch der Räumbedingungen optimiert werden. Neben der aggressiven Stahlsohle kann auch eine Kombileiste oder reiner Gummi sowie Vulkollan angebracht werden. Der Schneepflug - Schneeschild ist hierbei mit einer Gummisohle 70% ausgestattet. ...

 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 195 481 ALL
  • ≈ 2 122 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - Unimog Huber GbR