Kokë për pajisje për trajtimin e materialeve CASCADE 55K-FPS-A520

Online: 7m 5d

Marka CASCADE
ID 302756
Viti i prodhimit 2000
Vendndodhja Gjermani, 86316 Friedberg
Telefoni 082178...
750 EUR
750
EUR
  • 91 454 ALL
  • 831 USD

Shitësi
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
15:41
Personat e kontaktit
Andreas Kroepfl
Deutsch, English
750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.