Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Kovë kafshuese Caterpillar G 320 (110147)
Caterpillar G 320 (110147)
2002
Austri, Ansfelden
Kovë kafshuese Caterpillar G 320 (110147), 2002
Kovë kafshuese Caterpillar G310B/D CW20
Caterpillar G310B/D CW20
2018
Gjermani, 85748 Garching bei München
Kovë kafshuese Caterpillar G310B/D CW20, 2018
Kovë kafshuese Caterpillar G330
Caterpillar G330
2017, 165 orët
Gjermani, 85748 Garching bei München
16 000 EUR
Kovë kafshuese Caterpillar G330, 2017
Kovë kafshuese VTN 92EV320 Hydraulic Grab for scrap metal 620KG
VTN 92EV320 Hydraulic Grab for scrap metal 620KG
2020
Poloni, Iwanowice
5 435 EUR
Kovë kafshuese VTN 92EV320 Hydraulic Grab for scrap metal 620KG, 2020
Kovë kafshuese 2020 KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna
2020 KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna
Poloni, Białystok
8 270 EUR
Kovë kafshuese 2020 KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna
Kovë kafshuese 2020 ATMP Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Pince à bois / Chwytak do drewna
2020 ATMP Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Pince à bois / Chwytak do drewna
Poloni, Białystok
1 013 EUR
Kovë kafshuese 2020 ATMP Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Pince à bois / Chwytak do drewna
Kovë kafshuese 2020 Dinapolis Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Grappin à bois / Chwytak do drewna
2020 Dinapolis Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Grappin à bois / Chwytak do drewna
Poloni, Białystok
750 EUR
Kovë kafshuese 2020 Dinapolis Holzgreifer / Wood grab / Захват для дерева / Grappin à bois / Chwytak do drewna
Kovë kafshuese 2020 Spawex Holzgreifer / Log Grab / Захват для дерева/ Pince-bois/Pinza para madera/Chwytak do drewna
2020 Spawex Holzgreifer / Log Grab / Захват для дерева/ Pince-bois/Pinza para madera/Chwytak do drewna
Poloni, Białystok
980 EUR
Kovë kafshuese 2020 Spawex Holzgreifer / Log Grab / Захват для дерева/ Pince-bois/Pinza para madera/Chwytak do drewna
Kovë kafshuese 2020 Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/ Pince à bois CH1/Chwytak do drewna
2020 Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/ Pince à bois CH1/Chwytak do drewna
Poloni, Białystok
777 EUR
Kovë kafshuese 2020 Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/ Pince à bois CH1/Chwytak do drewna
Kovë kafshuese 2020 ATMP Holzgreifer XL / Wood grab XL / Захват для дерева/ Pince à bois XL / Chwytak do drewna XL
2020 ATMP Holzgreifer XL / Wood grab XL / Захват для дерева/ Pince à bois XL / Chwytak do drewna XL
Poloni, Białystok
1 689 EUR
Kovë kafshuese 2020 ATMP Holzgreifer XL / Wood grab XL / Захват для дерева/ Pince à bois XL / Chwytak do drewna XL
Kovë kafshuese Caterpillar Logging forks Grapple to fit 980G / 980H
Caterpillar Logging forks Grapple to fit 980G / 980H
2015
Holandë, Velddriel
9 800 EUR
Kovë kafshuese Caterpillar Logging forks Grapple to fit 980G / 980H, 2015
Kovë kafshuese Caterpillar
Caterpillar
Spanjë, La Coruña
3 850 EUR
Kovë kafshuese Caterpillar

Kovë kafshuese për ekskavator Caterpillar Chwytak sortujący G320B-D, waga 1875 KG

Marka CATERPILLAR
Viti i prodhimit 2013
Vendndodhja Poloni, 63-405 Strzyżew
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.