Kovë kafshuese për pajisje pylltarie Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW!

Online: 2m 18d

ID 20092
Viti i prodhimit 2020
Pesha 72 kg
Vendndodhja Gjermani, Deutschland, Luedenscheid
Telefoni +49 2351...
Pjesë shtesë
  • garancia
1360 EUR
1 360
EUR
  • 168 606 ALL
  • 1 605 USD

Shitësi
heba Ladekrane;  Arnd Bruckhaus e.Kfm.
heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm. Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
04:12
Personat e kontaktit
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English
1 360
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kovë kafshuese Arkmet Holzgreifer/Log Grabber/
Arkmet Holzgreifer/Log Grabber/
2020
Poloni, Białystok
939 EUR
Kovë kafshuese Arkmet Holzgreifer/Log Grabber/, 2020
Kovë kafshuese HOLZGREIFER
HOLZGREIFER
2006
Gjermani, Calbe
8 700 EUR
Kovë kafshuese HOLZGREIFER, 2006
Kovë kafshuese / - Holzgreifer FG 56
/ - Holzgreifer FG 56
Gjermani, Delbrück
3 800 EUR
Kovë kafshuese / - Holzgreifer FG 56
Kovë kafshuese Polterzange-Stammgreifer-Holzgreifer-NEU
Polterzange-Stammgreifer-Holzgreifer-NEU
Austri, A-4906 Eberschwang
1 250 EUR
Kovë kafshuese Polterzange-Stammgreifer-Holzgreifer-NEU
Kovë kafshuese R50/250 Holzgreifer
R50/250 Holzgreifer
2011
Gjermani, Göttingen
1 400 EUR
Kovë kafshuese R50/250 Holzgreifer, 2011
Kovë kafshuese Atlas (1236) Holzgreifer / wood grab
Atlas (1236) Holzgreifer / wood grab
Gjermani, Grossenaspe
Kovë kafshuese Atlas (1236) Holzgreifer / wood grab
Kovë kafshuese New Sorteergrijpers
New Sorteergrijpers
2020
Holandë, GOUDRIAAN
Kovë kafshuese New Sorteergrijpers, 2020
Kovë kafshuese New Bomenschaar
New Bomenschaar
2020
Holandë, GOUDRIAAN
Kovë kafshuese New Bomenschaar, 2020
Kovë kafshuese Inter-Tech Holzgreifer für Frontlader/Grab for wood for a loader
Inter-Tech Holzgreifer für Frontlader/Grab for wood for a loader
2020
Poloni, Białystok
983 EUR
Kovë kafshuese Inter-Tech Holzgreifer für Frontlader/Grab for wood for a loader, 2020
Kovë kafshuese KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna
KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna
2020
Poloni, Białystok
8 270 EUR
Kovë kafshuese KOVACO Holzgreifer/Захват для дерева/ Pinza para madera/Chwytak do drewna, 2020
Kovë kafshuese Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/Chwytak do drewna
Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/Chwytak do drewna
2020
Poloni, Białystok
754 EUR
Kovë kafshuese Spawex Holzgreifer CH1/Wood gripper/Захват для дерева/Chwytak do drewna, 2020
Kovë kafshuese Dorn-Tec Holzgreifer 120 cm, 3.000 kg
Dorn-Tec Holzgreifer 120 cm, 3.000 kg
2012
Gjermani, Göttingen
1 700 EUR
Kovë kafshuese Dorn-Tec Holzgreifer 120 cm, 3.000 kg, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.