




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 289EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 208 664 ALL
- ≈ 2 557 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 177 761 ALL
- ≈ 2 178 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 946EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 177 396 ALL
- ≈ 2 174 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 1 777 612 ALL
- ≈ 21 787 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 223 341 ALL
- ≈ 2 737 USD


New Holland



New Holland 2813013





New Holland Kobelco


New Holland 2164503





New Holland 76093764



New Holland 2438614



New Holland 2813015





New Holland 86992686


New Holland 76049543


New Holland 76074486



New Holland 4552603


New Holland 76054248





New Holland 84136678


New Holland 84094139



New Holland 2813011


New Holland 84195553


New Holland 87540358



New Holland 2164498


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4526579




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055



New Holland 2813009




New Holland 72182689



New Holland 2813016



New Holland 4552746



New Holland 4574840



New Holland 2840587


New Holland 4574844


New Holland 4524684


New Holland 9804054





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 724 718 ALL
- ≈ 8 882 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 164 634 ALL
- ≈ 2 017 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 227 899 ALL
- ≈ 2 793 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 91 159 ALL
- ≈ 1 117 USD


New Holland 4524965



New Holland 2438690



New Holland 2910145



New Holland 2405902


New Holland 87407129


New Holland 2405868


New Holland 4524683



New Holland 4574800



New Holland 2438601



New Holland 2164731



New Holland 2813008



New Holland 2405853


New Holland 4524680



New Holland 2813015



New Holland 4552656
Kokë New Holland 273
Shiko të ngjashmeThe seller didn't indicate the price
Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.
The seller didn't indicate the price
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.










