




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 278EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 207 608 ALL
- ≈ 2 547 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 177 715 ALL
- ≈ 2 180 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 936EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 176 440 ALL
- ≈ 2 164 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 1 777 159 ALL
- ≈ 21 805 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 223 284 ALL
- ≈ 2 739 USD


New Holland


New Holland 47508496


New Holland 47565914





New Holland 76093764


New Holland 2164503



New Holland 4552603


New Holland 76054248



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 87425764



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2813008



New Holland 2405853


New Holland 4524683



New Holland 4574800



New Holland 4574840


New Holland 4524681



New Holland 2813009



New Holland 2813011



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524684


New Holland 4526578



New Holland 4552559





New Holland 84136678



New Holland 2813013



New Holland 2164498


New Holland 4526579





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 724 534 ALL
- ≈ 8 890 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 164 592 ALL
- ≈ 2 019 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 227 841 ALL
- ≈ 2 795 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 91 136 ALL
- ≈ 1 118 USD



New Holland 4552745



New Holland 2813016


New Holland 4524966


New Holland 84195553



New Holland 2405419


New Holland 76049543


New Holland 76074486



New Holland 2438614



New Holland 2813015


New Holland 9804054



New Holland 4552548



New Holland 4552746



New Holland 4552744



New Holland 4552657


New Holland 87408056


New Holland 84094139
Kokë New Holland 273
Shiko të ngjashmeThe seller didn't indicate the price
Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.
The seller didn't indicate the price
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.











