




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 261EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 206 059 ALL
- ≈ 2 528 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 177 715 ALL
- ≈ 2 180 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 922EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 175 164 ALL
- ≈ 2 149 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 1 777 159 ALL
- ≈ 21 805 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 223 284 ALL
- ≈ 2 739 USD


New Holland





New Holland 76093764


New Holland 76074486


New Holland 2164503


New Holland 76049543


New Holland 4524965



New Holland 2405902



New Holland 2910145


New Holland 87407129


New Holland 2405868



New Holland 2438690



New Holland 2164731



New Holland 2813015


New Holland 4524680


New Holland 87425764



New Holland 2405419


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 9804054



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524684





THERMO KING SlxE300
5 383EUR
- ≈ 490 587 ALL
- ≈ 6 019 USD





Schmitz SLXe 300 THERMO KING
19 900EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 1 813 614 ALL
- ≈ 22 252 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Çmimi pa. TVSH
- ≈ 724 534 ALL
- ≈ 8 890 USD





Eurosteel HKO-2016 HHD / DL300-5


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 164 592 ALL
- ≈ 2 019 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 91 136 ALL
- ≈ 1 118 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 227 841 ALL
- ≈ 2 795 USD


New Holland 4526579



New Holland 4552745



New Holland 4552744



New Holland 2813016


New Holland 4524966



New Holland 4552746



New Holland 4574840


New Holland 4524681



New Holland 2813009



New Holland 2813011


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 47508496
Kokë New Holland 300FP
Shiko të ngjashmeThe seller didn't indicate the price
Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.
For Sale, 2012, New Holland 300FP grass pickup. With automatic chain lubrication and hydraulic foldable wheels. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.
The seller didn't indicate the price
Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.












