Reja dhe përdorur Njësi frigorifer në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Njësi frigorifer


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Thermo King V500 MAX 20 - Njësi frigorifer
 9
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005

Botuar: 2d

WORKING TRUCKS S.R.L.

8

Itali, Gruaro (Ve)

CARRIER VECTOR 1550 - Njësi frigorifer
 2
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

2011

Botuar: 7d

UAB FROSTIS

Lituani, Vilnius

THERMO KING SL200e - Njësi frigorifer
 4
4 600 EUR
Çmimi pa. TVSH

Njësi frigorifer për Kamioni

2008

Botuar: 7d

UAB FROSTIS

Lituani, Vilnius

 Carrier -Viento 300 - Njësi frigorifer
 3
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

E re

Botuar: 7d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

 Carrier Viento 200 - Njësi frigorifer
 3
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

E re
2022

Botuar: 7d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

 Thermo King SLX400-50 - Njësi frigorifer
 5
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Rimorkio

2011

Botuar: 7d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

Numri i referencës 17055

 Thermo King SLX300e-50 - Njësi frigorifer
 6
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Rimorkio

2016

Botuar: 11d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

Numri i referencës 16870

 Thermo King SLX300e-50 - Njësi frigorifer
 6
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Rimorkio

2016

Botuar: 11d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

Numri i referencës 17052

 Thermo King SLX300e-50 - Njësi frigorifer
 7
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Rimorkio

2013

Botuar: 11d

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Holandë, Rotterdam

Numri i referencës 17090

Thermo King - SL400E - Njësi frigorifer
 5
Pyet për çmimin

Botuar: 22d

TN Service srl

2

Itali, Montoro (AV)

Thermo King SL 200e - Njësi frigorifer
 2
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: Motori frigo Thermo King SL 200e varie unità

Botuar: 22d

TN Service srl

2

Itali, Montoro (AV)

LUMIKKO 90DS - Njësi frigorifer
 9
2 500 EUR
2011

Botuar: 22d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 152575

Thermo King SPECTRUM TS FRIDGE UNIT COMPLETE IN GOOD RUNNING ORDER - Njësi frigorifer
 4
1 671 EUR

Botuar: 22d

Used Truck Spares Limited

1

Mbretëria e Bashkuar, Sunderland

Truck Refrigerator 2.5m power line Dual zone, independent control
Inner size of  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-484

Truck Refrigerator 30L 12/24V  -18/10?C 45W
Product size L585mm*W350mm*H380mm
13  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-486

Truck Refrigerator 33L 12/24V  -18/10?C 30W
Product size L540mm*W380mm*H455mm
12  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-485

Truck Refrigerator 2.5m power line Dual zone, independent control
Inner size of  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-483

Truck Refrigerator 42L 12/24V  -18/10?C 55W
Product size L606mm*W436mm*H360mm
17  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-488

Truck Refrigerator 38L 12/24V  -18/10?C 45W
Product size L590mm*W435mm*H370mm
13  - Njësi frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Njësi frigorifer për Kamioni

Botuar: 1m 3d

LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK

8

Poloni, 05-230, KOBYŁKA

Numri i referencës 25-487

Carrier Supra 950 Nordic - Njësi frigorifer
 7
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008

Botuar: 1m 4d

MCMTrucks OU

2

Estoni, Maardu

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Refrigerator units
t1 old