Reja dhe përdorur Pirunë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 43
Balavto Big Bag Forks - Pirunë: foto 1
Balavto Big Bag Forks - Pirunë: foto 2
Balavto Big Bag Forks - Pirunë: foto 3
Balavto Big Bag Forks - Pirunë: foto 4
Balavto Big Bag Forks - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Pirunë Balavto Big Bag Forks

E re
Sllovenia
Botuar: 29min
Pyet për çmimin
E re
Sllovenia
Kontakto shitësin
Pladdet PFL150X2400 - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 1

Pirunë për Makineri ndërtimi Pladdet PFL150X2400

2019
Suedi, Karlstad
Botuar: 1orë 10min
Ankandi
2019
Suedi, Karlstad
Kontakto shitësin
BSV - Pirunë: foto 1
BSV - Pirunë: foto 2
BSV - Pirunë: foto 3
BSV - Pirunë: foto 4
BSV - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Pirunë BSV

Danimarkë
Botuar: 3orë 3min
Pyet për çmimin
Danimarkë
Kontakto shitësin
Steelwrist Pallgaffel PF2500 * Omgående leverans * - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 1

1 566EUR

 • ≈ 162 596 ALL
 • ≈ 1 699 USD
2024
Suedi
Balavto pallet forks for loaders - Pirunë: foto 1
Balavto pallet forks for loaders - Pirunë: foto 2
Balavto pallet forks for loaders - Pirunë: foto 3
Balavto pallet forks for loaders - Pirunë: foto 4
Balavto pallet forks for loaders - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Pirunë Balavto pallet forks for loaders

E re2019
Sllovenia
Botuar: 1d
Pyet për çmimin
E re2019
Sllovenia
Kontakto shitësin
Balavto HYDRAULIC PALLET FORKS for loaders - Pirunë: foto 1
Balavto HYDRAULIC PALLET FORKS for loaders - Pirunë: foto 2
Balavto HYDRAULIC PALLET FORKS for loaders - Pirunë: foto 3
Balavto HYDRAULIC PALLET FORKS for loaders - Pirunë: foto 4
Balavto HYDRAULIC PALLET FORKS for loaders - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)
Pyet për çmimin
E re2019
Sllovenia
Kontakto shitësin
Inter-Tech Palletvorken - Pirunë për Makineri bujqësore: foto 1
Inter-Tech Palletvorken - Pirunë për Makineri bujqësore: foto 2
Inter-Tech Palletvorken - Pirunë për Makineri bujqësore: foto 3
Inter-Tech Palletvorken - Pirunë për Makineri bujqësore: foto 4

750EUR

 • ≈ 77 871 ALL
 • ≈ 813 USD
Holandë
Kontakto shitësin
Rubi DG6RP - Pirunë për Ekskavator: foto 1
Rubi DG6RP - Pirunë për Ekskavator: foto 2
Rubi DG6RP - Pirunë për Ekskavator: foto 3
Rubi DG6RP - Pirunë për Ekskavator: foto 4
Rubi DG6RP - Pirunë për Ekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Pirunë për Ekskavator Rubi DG6RP

Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 2dNumri i referencës 140394374
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
BSV PQ 120 - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 1
BSV PQ 120 - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 2
BSV PQ 120 - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 3
BSV PQ 120 - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 4

Pirunë për Makineri ndërtimi BSV PQ 120

Danimarkë, Glostrup
Botuar: 2d

337EUR

Ankandi
 • ≈ 34 990 ALL
 • ≈ 365 USD
Danimarkë, Glostrup
Balavto B-FORKS 5,5 - Pirunë: foto 1
Balavto B-FORKS 5,5 - Pirunë: foto 2
Balavto B-FORKS 5,5 - Pirunë: foto 3
Balavto B-FORKS 5,5 - Pirunë: foto 4
Balavto B-FORKS 5,5 - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Pirunë Balavto B-FORKS 5,5

E re2023
Sllovenia
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
E re2023
Sllovenia
Kontakto shitësin
Balavto block handling forks for Volvo L220 and L180 - Pirunë: foto 1
Balavto block handling forks for Volvo L220 and L180 - Pirunë: foto 2
Balavto block handling forks for Volvo L220 and L180 - Pirunë: foto 3
Balavto block handling forks for Volvo L220 and L180 - Pirunë: foto 4
Balavto block handling forks for Volvo L220 and L180 - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Pyet për çmimin
2018
Sllovenia
Kontakto shitësin
Gjerstad L180 - Pirunë për Pirun ngritës: foto 1
Gjerstad L180 - Pirunë për Pirun ngritës: foto 2
Gjerstad L180 - Pirunë për Pirun ngritës: foto 3
Gjerstad L180 - Pirunë për Pirun ngritës: foto 4
Gjerstad L180 - Pirunë për Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)
Pyet për çmimin
Sllovenia
Kontakto shitësin
Balavto stone blocks forks - Pirunë: foto 1
Balavto stone blocks forks - Pirunë: foto 2
Balavto stone blocks forks - Pirunë: foto 3
Balavto stone blocks forks - Pirunë: foto 4
Balavto stone blocks forks - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Pirunë Balavto stone blocks forks

2020
Sllovenia
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
2020
Sllovenia
Kontakto shitësin
Pallegaffel justerbar - Pirunë: foto 1
Pallegaffel justerbar - Pirunë: foto 2
Pallegaffel justerbar - Pirunë: foto 3
Pallegaffel justerbar - Pirunë: foto 4

Pirunë Pallegaffel justerbar

Danimarkë
Botuar: 4d
Pyet për çmimin
Danimarkë
Kontakto shitësin
Volvo BM - Pirunë për Makineri ndërtimi: foto 1
Ankandi
Suedi, Karlstad
Kontakto shitësin
Diversen SENERGY PALLETHAAK 2000Kg - Pirunë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 1
Diversen SENERGY PALLETHAAK 2000Kg - Pirunë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 2
Diversen SENERGY PALLETHAAK 2000Kg - Pirunë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 3
Diversen SENERGY PALLETHAAK 2000Kg - Pirunë për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 4

450EUR

 • ≈ 46 723 ALL
 • ≈ 488 USD
2011
Belgjikë, Kessel
Kontakto shitësin
/ Schäffer Palettengabel - Pirunë: foto 1
/ Schäffer Palettengabel - Pirunë: foto 2
/ Schäffer Palettengabel - Pirunë: foto 3

Pirunë / Schäffer Palettengabel

2016
Gjermani
Botuar: 5dNumri i referencës 10721-1908210704

1 600EUR

 • ≈ 166 126 ALL
 • ≈ 1 736 USD
2016
Gjermani
Kontakto shitësin
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 1
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 2
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 3
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 4
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Pirunë 8' Tynes (2 of)

Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 6dNumri i referencës 140396420
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 1
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 2
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 3
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 4
8' Tynes (2 of) - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Pirunë 8' Tynes (2 of)

Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 6dNumri i referencës 140396421
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Bail Spikes to suit Loader - Pirunë: foto 1
Bail Spikes to suit Loader - Pirunë: foto 2
Bail Spikes to suit Loader - Pirunë: foto 3
Bail Spikes to suit Loader - Pirunë: foto 4
Bail Spikes to suit Loader - Pirunë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Pirunë Bail Spikes to suit Loader

Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 6dNumri i referencës 140396535
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 43
1 / 43
T1 new listing page - Pirunë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.