Reja dhe përdorur Punto në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Punto


137
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
BOBCAT TARIERE - Punto
 2
1 700 EUR

Punto për Makineri ndërtimi

2018

Botuar: 1d

SARL GEST LEASE ING.

1

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 230678

  - Punto
 6
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

 Auger Drive Units to suit Demag/Dynapac DF45/F5C - Punto
 6
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224935

 Auger Extensions to suit Volvo ABG 8820/7820/VB88/VB78 - Punto
 9
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224949

 Auger Parts to suit Volvo ABG 8820/7820/VB88/VB78 - Punto
 8
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224943

 Auger Extensions to suit Volvo ABG 8820/7820/VB88/VB78 - Punto
 9
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224948

 Auger Parts to suit Volvo ABG 8820/7820/VB88/VB78 - Punto
 8
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224944

Mateng DGL-50  - Punto
 6
995 EUR

Punto për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 4d

UAB "LITECHNIJA"

Lituani, Vilnius

ABC Hydraulisk bor - Punto
 6
148 EUR
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

I pershtatshem per modele: Machine weight: 2-5t

Botuar: 5d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

Häner  - Punto
 4
450 EUR
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

2023

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Gjermani, Bergstr. 2, Drolshagen, 57489

Numri i referencës 9582169

Häner  - Punto
 4
450 EUR
Ankandi

Punto për Makineri ndërtimi

2023

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Gjermani, Bergstr. 2, Drolshagen, 57489

Numri i referencës 9582174

 Kedjegrävare Auger Torque XHD 900 - Punto
 20
Ankandi

Punto për Hapës kanalesh

2019

Botuar: 8d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002048

 Tariere - Punto
 4
Ankandi

Botuar: 15d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

RABAUD Tariere - Punto
 4
Ankandi

Botuar: 15d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Minborr 801 - Punto
 8
1 263 EUR
1994

Botuar: 16d

ATS Sweden

2

Suedi, Västra Götaland

Numri i referencës S4704

PFLANZFUCHS PF400 Qte De Tarrieres Qty Of Augers - Punto
 4
Ankandi

Botuar: 24d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 M3 MPDX2 - Punto
 4
2 500 EUR
2022

Botuar: 1m 2d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës 20199

GF GORDİNİ TR100 - Punto
 2
2 500 EUR
2006

Botuar: 1m 2d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës 01384

 T3 - Punto
 6
3 500 EUR
2016

Botuar: 1m 2d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës H08894

 T1 - Punto
 12
2 500 EUR

Punto për Makineri ndërtimi

2016

Botuar: 1m 2d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës H09003

1 2 3 7   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Augers
t1 old