Shpërndarës rëre/ kripe për mjet bujqësor/special Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS

9 900 EUR

TipiShpërndarës rëre/ kripe për mjet bujqësor/special
Viti2005
ShtetiGjermani
Telefoni+498761570......
Online: 2m 15d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaUNIMOG
IDSST04-10221
Viti i prodhimit2005

Përshkrimi

2 Schnecken, Sole, 12V Bordspannung

Der Unimog Salzstreuer ist ein leistunsstarkes Arbeitsgerät für den kommunalen Winterdienst. In dieser Ausführung mit 1 Kammer, 2,5m³ Ladevolumen und 2 Schnecken, Sole, 12V Bordspannung ist der robuste Unimog Salzstreuer optimal zur Bekämpfung von Schnee- und Eisglätte geeignet. Der Antrieb über Zapfwellenpumpe ermöglicht eine gleichmäßige Energieversorgung und den zuverlässigen Betrieb im Arbeitseinsatz. ...

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Unimog Huber GbR

Unimog Huber GbR

+498761570...
Germany, Deutschland, Langenbach
Ora lokale e shitësit — 13:00

Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.