Reja dhe përdorur Thika në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Thika


477
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 24 1/24   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SID FUTTERSCHNECKE TMR /  TMR feed pusher - Thikë
 11
1 780 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri bujqësore

E re
2023

SID S.C. P. Banach, M. Rejka-Banach

2

Poloni, 18-500 KOLNO

Bassi 2.70 m  - Thikë
 7
2 550 EUR

Thikë për Makineri bujqësore

2010

Loparus

1

Lituani, Litauen

Tuchel Vario 180 - Thikë
 4
4 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Mjet bujqësor/ Special

2019

Botuar: 1d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Ho35625

Skjær til traktor m/ sving - Thikë
 13
1 400 EUR

Thikë për Makineri ndërtimi

1900

Botuar: 1d

ATS Norway AS

5

Norvegji, 4821, Aust-Agder

Numri i referencës 14680

Steinsland Spissplog - Thikë
 20
1 100 EUR

Thikë për Makineri ndërtimi

1997

Botuar: 1d

ATS Norway AS

5

Norvegji, 4520, Vest-Agder

Numri i referencës 14687

Tellefsdal V 2500 - Thikë
 14
2 200 EUR

Thikë për Makineri ndërtimi

1995

Botuar: 1d

ATS Norway AS

5

Norvegji, 4821, Aust-Agder

Numri i referencës 14678

Tuchel 180cm - Thikë
 2
1 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013

Botuar: 1d

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 49757 Werlte

Numri i referencës 12530-181024

 With three-point bracket - Thikë
 4
336 EUR

Botuar: 1d

ATS Sweden

2

Suedi, Örebro

Numri i referencës S5421

 Fjärås - Thikë
 9
1 263 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

 Lama livellatrice Dondi - Thikë
 2
Pyet për çmimin

Thikë për Makineri bujqësore

E re

Botuar: 2d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

Volvo QR NEW FRONT BLADE - Thikë
 11
4 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 904488

Caterpillar QR NEW FRONT BLADE - Thikë
 11
4 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903764

Caterpillar FRONT BLADE + LIFT 12H / 120M / 120H / 140G / 140 - Thikë
 4
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 902719

Caterpillar 160M NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903775

Caterpillar 160K NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903774

Caterpillar 160H NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903773

Caterpillar 160 NG NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 904164

Caterpillar 150 NG NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 904163

Caterpillar 140M3 NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903779

Caterpillar 140M NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903771

Caterpillar 140K NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903770

Caterpillar 140H NEW FRONT BLADE - Thikë
 9
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 903769

1 2 3 24   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Blades
t1 old