Thikë Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4 nga Gjermani, 2250 EUR në shitje - ID: 7185579
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 239 409 ALL
  • ≈ 2 377 USD

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4

Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4

Botuar: 5m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 1
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 2
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 3
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 4
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 5
Thikë për Makineri bujqësore Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt MF2.4: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 5m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 239 409 ALL
  • ≈ 2 377 USD

Lizingu

Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

SP04-31007
Viti i prodhimit

1990
Kilometrazhi

100 km
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, Langenbach

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Der Unimog Schneepflug - Schneeschild ist ein leistungsstarkes Räumgerät für den kommunalen Winterdienst. In dieser Ausführung mit 3 Hydraulikzylindern und 3 Segmenten ist der ruboste Unimog Schneepflug - Schneeschild optimal zur Schneeräumung geeignet. Die Aufnahme des MF2.4 erfolgt über die Anbauplatte Kat. 3 und erfordert nur geringen Arbeitsaufwand. Die Räumbreite des Unimog Schneepflug - Schneeschild beträgt bei maximaler Schrägstellung ca. 80-90% der Pflugbreite von 3000mm. Die Lagerung zwischen Anbauplatte und Schneepflug Trägerrahmen erlaubt trotz verwindungssteifer Ausführung eine optimale Anpassung an die Bodengegebenheiten. Durch die Wahl der Besohlung kann das Schneeschild auf den jeweiligen Anspruch der Räumbedingungen optimiert werden. Neben der aggressiven Stahlsohle kann auch eine Kombileiste oder reiner Gummi sowie Vulkollan angebracht werden. Der Unimog Schneepflug - Schneeschild ist hierbei mit einer Kombisohle 30% ausgestattet. ...

 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 239 409 ALL
  • ≈ 2 377 USD

Lizingu

Gjermani, Deutschland, Langenbach
watch_later
Ora lokale e shitësit:
17:30
4.9
15 komente
Dërgo mesazhin
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - Unimog Huber GbR