Reja dhe përdorur Tranxha demolimi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Tranxha demolimi


   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Overige Iron Shear 5000KG  - Tranxha demolimi
 6
7 900 EUR

Jochems Equipment BV

2

Holandë, Cuijk, Netherlands

Numri i referencës 95

DEMOQ DCR 120 Hydraulic scrap metal shear 1200 kg - Tranxha demolimi
 3
Pyet për çmimin

Tranxha demolimi për Ekskavator

E re
2022

DEMOQ

3 H

Poloni, 32-095 Iwanowice

Rockwheel G5 Anbaufräse Fräse MS03  - Tranxha demolimi
 5
7 700 EUR
2016
I pershtatshem per modele: Schnellwechsler MS 03

Botuar: 10orë 47min

Issleib-Nutzfahrzeuge

2

Gjermani, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

 B20 fäste - Tranxha demolimi
 20
429 EUR
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

Botuar: 14orë 6min

Blinto

4

 Unused 2023 Mustang RH12 - Tranxha demolimi
 12
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371769

 Unused 2023 Mustang RH05 - Tranxha demolimi
 10
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371767

 Unused 2023 Mustang RH20 - Tranxha demolimi
 15
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371768

 Pince De Desincarceration - Tranxha demolimi
 6
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 2023 Häner HP 5-9S - Tranxha demolimi
 5
85 EUR
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 2023 Häner HP 10-14S - Tranxha demolimi
 5
60 EUR
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 2023 Häner HP3-5S - Tranxha demolimi
 7
68 EUR
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 Hydraulic Rotating Pulveriser to suit Excavator - Tranxha demolimi
 16
Ankandi

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371279

 Promove MULTIZANGE CP1500 f. 15-22to. + PULVERISIERERBACKEN!! - Tranxha demolimi
 9
Pyet për çmimin

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

E re
2022

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, Lohmar

 MBI RP16; RP18 mehrfach auf Lager!! - Tranxha demolimi
 2
Pyet për çmimin
E re
2022

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 Promove CR 2000, 2.050kg, f. 18- 26to. Bagger SOFORT VERFÜGBAR!! - Tranxha demolimi
 6
Pyet për çmimin

Tranxha demolimi për Kamioni

E re
2022

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, Lohmar

 Promove Multizange CP600 f. 5- 12 to. Bagger/ 360° hydr. Rotation + P- Backen!!! - Tranxha demolimi
 4
19 950 EUR

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 MBI RP16 360° Rotationspulverisierer, f. 16- 21to. Bagger 2x am Lager!!! - Tranxha demolimi
 8
Pyet për çmimin

Tranxha demolimi për Kamioni

E re
2022

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 MBI RP25, 2800kg f. 28-35to. Bagger - Tranxha demolimi
 5
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

 MBI 2.000kg, f. 18- 26to. Bagger - Tranxha demolimi
 9
Pyet për çmimin

Tranxha demolimi për Kamioni

E re
2022

Botuar: 3d

Fa. Baumatex

8

Gjermani, 53804 Much Germany

Caterpillar MP324  - Tranxha demolimi
 3
Pyet për çmimin
2021

Botuar: 4d

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Oberhausen

4

Gjermani, Graf-Zeppelin-Str. 6, Oberhausen, DE-46149

NPK CROC A BETON V160R - Tranxha demolimi
 5
46 900 EUR

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

2020

Botuar: 4d

Sodipieces TP

10

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 4202469

NPK CISAILLE A BETON S-16XCR - Tranxha demolimi
 5
50 000 EUR

Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi

2020

Botuar: 4d

Sodipieces TP

10

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 4202470

1 2 3 13   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Demolition shears
t1 old