Tranxha demolimi Abbruch- Schere Hammer DH03 Bagger 4-9 t

8 900 EUR

Çmimi neto
TipiTranxha demolimi
Viti2018
ShtetiGjermani
Telefoni+49 - 3742......
Online: 4m 29d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaHAMMER
Viti i prodhimit2018

Përshkrimi

hydraulischer Brecher Hammer, Typ DH 03 für Bagger 4-9 Tonnen, Baujahr 2018, Baumaße in Länge x Breite x Höhe 1200 x 600 x 370 mm, Transportmaß (Palette) in Länge x Breite x Höhe 1200 x 800 x 500 mm, Gewicht 480 kg, 360 ° Drehung, Rotationsölflusskapazität 5/8 l/min, Rotationsdruck 120 bar, Ölflusskapazität Bagger 40/70 l/min, Betriebsdruck Bagger 220/300 bar, nähere Daten und weitere Bilder gern auf Anfrage, diese Beschreibung stellt kein verbindliches Angebot dar und kann Fehler beinhalten, keine Gewähr auf alle Angaben

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

BASAN GmbH

BASAN GmbH

+49 - 3742...
Germany, Voigtsberger Strasse 105, D-08606 Oelsnitz / V, Germany
Ora lokale e shitësit — 11:25

Personat e kontaktit

Rocco Basan

Rocco Basan

Deutsch, English

+49 172347...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.