Reja dhe përdorur Ura ngritëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ura ngritëse


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ZEPRO R-series (01.04-) - Urë ngritëse
 4
960 EUR
2012
I pershtatshem per modele: 2742 P G R T-series (2004-)
Zëvendëson OEM: Z15

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1708073

 Scania Tail lift ZEPRO - Urë ngritëse
 10
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Urë ngritëse për Kamioni

2003
I pershtatshem per modele: P94
Zëvendëson OEM: ZEPRO

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 34214

Zepro ZHD 250-155 MA2500 kg - Urë ngritëse
 3
Pyet për çmimin
2013

Botuar: 16min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Dautel DS 2000VA folde / slæde - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 17min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zepro Z150-135MA liftplade - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin
2009

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zepro 2000mm liftplade - Urë ngritëse
 6
Pyet për çmimin

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zepro Z150-155 MA - Urë ngritëse
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zepro ZAEHD -200 175 MA - Urë ngritëse
 4
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zepro  - Urë ngritëse
 6
Pyet për çmimin

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Zollern Winde / winch (261) - Urë ngritëse
 9
Pyet për çmimin

Urë ngritëse për Vinç

Botuar: 7d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

16

Gjermani, Grossenaspe

Numri i referencës 99000261

Zepro 1500kg - Urë ngritëse
 5
950 EUR
2014

Botuar: 9d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 161623

Grove GMK 3050 winch compleet with brake and motor. - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin

Urë ngritëse për Vinç

Botuar: 9d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës 4810

Anteo 98 15 HS - Urë ngritëse
 3
500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Zëvendëson OEM: Anteo 98 15 HS

Botuar: 10d

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës Anteo 98 15 HS

Faun ROTZLER HK100 - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin

Urë ngritëse për Vinç

I pershtatshem per modele: 2552 ATF 60-3

Botuar: 10d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës 4801

Grove Grove GMK 3050 winch compleet with brake and motor - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin

Urë ngritëse për Vinç

I pershtatshem per modele: 2591 GMK 3050
Zëvendëson OEM: 3053939-ETL 3319187 3316694-ETL

Botuar: 10d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës YS 700 728

Faun Faun ATF 60-3 hoist gear - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin

Urë ngritëse për Vinç

I pershtatshem per modele: 2552 ATF 60-3
Zëvendëson OEM: 97707768-882 99707776341

Botuar: 17d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 743

HMF med lodretstående liftplade - Urë ngritëse
 4
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 21d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

HMF  - Urë ngritëse
 5
Pyet për çmimin

Botuar: 21d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

-Kita- DHOLLANDIA DHSKS280  - Urë ngritëse
 9
490 EUR

Urë ngritëse për Kamioni

2010

Botuar: 22d

UAB "Diodenas"

1

Lituani, Šiaulių

DHOLLANDIA Tail lift DHOLLANDIA D'Hollandia  DHLM15 - Urë ngritëse
 10
3 250 EUR

Urë ngritëse për Kamioni

2016

Botuar: 24d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës G0000743-129800

 Hydroklapa winda załadowcza Iveco - Urë ngritëse
 2
541.34 EUR

Urë ngritëse për Kamioncine

Botuar: 25d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

 Winda załadowcza ZEPRO 2000 - Urë ngritëse
 10
628.97 EUR
Çmimi pa. TVSH

Urë ngritëse për Kamioni

2012

Botuar: 28d

PPHU Zbigniew Woźniak

Poloni, 62-635 PRZEDECZ

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Tail lifts
t1 old