Reja dhe përdorur Vinça me krah në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vinça me krah


   Faqja 1 e 63 1/63   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Schäffer JIP wheelloader - Vinç me krah
 3
250 EUR

Vinç me krah për Fadrom me goma

Jochems Equipment BV

2

Holandë, Cuijk, Netherlands

Numri i referencës 16

 Tecnoma FORTIS for self-propelled sprayer - Vinç me krah
 5
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Spërkatës

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës P.40620.6

Liebherr 110T - Vinç me krah
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1500-8.1
Zëvendëson OEM: 916 116 108

Botuar: 1orë 43min

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 840

Volvo EWR 150 E - Vinç me krah
 3
Pyet për çmimin
2017

Botuar: 6orë 51min

Rackstad Bil & Delar AB

2

Suedi, Schweden, Rackstad bil och delar

Numri i referencës 83338

Åkerman EW200 Grävaggregat hundben - Vinç me krah
 7
Pyet për çmimin

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

1995
I pershtatshem per modele: Åkerman EW200

Botuar: 6orë 51min

Rackstad Bil & Delar AB

2

Suedi, Schweden, Rackstad Bil & Delar AB

Numri i referencës 60439

CAT - Vinç me krah
 15
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

 Liebherr A900C ZW - Vinç me krah
 10
Pyet për çmimin
2008

Botuar: 1d

EGC Parts Baumaschinen Demontagen GmbH & Co. KG

1

Gjermani, 84539 Ampfing Germany

Hitachi ZX 870/890 boom and stick - Vinç me krah
 12
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

2014

Botuar: 4d

Aertssen Trading NV

4

Belgjikë, Antwerp, Antwerpen

Numri i referencës ATR-0956

Komatsu PW148-8 Stick - Vinç me krah
 6
Pyet për çmimin

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

2015

Botuar: 4d

Sjørup Group A/S

Danimarkë, Dänemark, Sjørup Group A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

Numri i referencës 25249-Stik

Hydrema 906 F Stick - Vinç me krah
 8
Pyet për çmimin

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

2019

Botuar: 4d

Sjørup Group A/S

Danimarkë, Dänemark, Sjørup Group A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

Numri i referencës 25201-Stik

KOMATSU PC210LC-10 & PC210LC-11 - Vinç me krah
 12
15 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Ekskavator

E re
2023
I pershtatshem per modele: PC210LC-10 & PC210LC-11

Botuar: 4d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

17

Holandë, Havelte

Liebherr LTM 1060 - Vinç me krah
 2
4 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Vinç

I pershtatshem per modele: LTM 1060 & LTM 1070(35m)

Botuar: 5d

Köhler Ersatzteile GmbH

Gjermani, Deutschland

Liebherr LTM 1300 TF - Vinç me krah
 4
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1300 TF

Botuar: 9d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës 4846

Liebherr Liebherr LTM 1300 TF adapter - Vinç me krah
 4
Pyet për çmimin

Vinç me krah për Vinç

I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1300
Zëvendëson OEM: 938333808, 913310608

Botuar: 9d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 785

Liebherr Liebherr LTM 1300 TN TF adapter - Vinç me krah
 4
Pyet për çmimin

Vinç me krah për Vinç

I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1300 TN TF
Zëvendëson OEM: 913176508, 927958608

Botuar: 9d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 784

CASE CX330/CX350 - Vinç me krah
 7
4 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Ekskavator

2006
I pershtatshem per modele: CASE CX330/CX350

Botuar: 10d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

17

Holandë, Havelte

Liebherr LI 2420.10 - Vinç me krah
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LR 1600-2

Botuar: 10d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës 4816

 Tecnoma FORTIS for self-propelled sprayer - Vinç me krah
 5
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç me krah për Spërkatës

Botuar: 11d

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës P.40620.6

 - Vinç me krah
 11
1 000 EUR
Ankandi

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Numri i referencës 9582743

 - Vinç me krah
 8
500 EUR
Ankandi

Vinç me krah për Makineri ndërtimi

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Numri i referencës 9582713

Volvo Material Handling Equipment - Vinç me krah
 4
1 850 EUR

Vinç me krah për Pirun ngritës

E re
2020

Botuar: 11d

Galen Group Steel Manufacturing Industry and Trade Co. Inc.

3

Turqia, Ankara

Liebherr LTM 1300 - Vinç me krah
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1300

Botuar: 12d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës 4840

1 2 3 63   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Booms
t1 old