Reja dhe përdorur Vinça për kamion në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vinça për kamion


   Faqja 1 e 26 1/26   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fassi 65.B.24 - Vinç për kamion
33 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Penz 12L  - Vinç për kamion
16 900 EUR
Scania R-Series (01.16-) - Vinç për kamion
 5
180 EUR
2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 1889795 2020258

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1871444

XCMG SQ12SK3Q Selfloader Truck - Vinç për kamion
 7
26 010 EUR
2019

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Minhang District, Shanghai

Liebherr LTM 1500 TN-TF - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1500 TN-TF
Zëvendëson OEM: 915 096 108

Botuar: 1orë 3min

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 838

Liebherr LTM 1500-8.1 TF - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1500-8.1 TF
Zëvendëson OEM: 915 456 808

Botuar: 1orë 23min

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 839

Liebherr LTM 1500-8.1 - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: 2657 LTM 1500-8.1
Zëvendëson OEM: 910 001 108

Botuar: 1orë 23min

Used Cranes and Materials Holland B.V.

1

Holandë, Sassenheim

Numri i referencës ML 700 835

Fassi 65.B.24 - Vinç për kamion
 5
33 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç për kamion për Kamion me vinç

E re
2023

Botuar: 4orë 32min

Premium Kfz Outlet GmbH

Gjermani, Schöpstal

 Grúa Copma 110.4 - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin

Vinç për kamion për Kamioni

2006

Botuar: 12orë 42min

TRANSGRUAS

8

Spanjë, Barcelona

Numri i referencës CE-2200657

 Grúa Fassi F150A.23 - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin

Vinç për kamion për Kamioni

2003

Botuar: 12orë 42min

TRANSGRUAS

8

Spanjë, Barcelona

Numri i referencës CE-2300466

 Grúa Fassi F26A.0.23 active - Vinç për kamion
 5
Pyet për çmimin

Vinç për kamion për Kamioni

2020

Botuar: 12orë 42min

TRANSGRUAS

8

Spanjë, Barcelona

Numri i referencës CE-2300488

 Grúa Ferrari F710.A3 - Vinç për kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç për kamion për Kamioni

1994

Botuar: 12orë 42min

TRANSGRUAS

8

Spanjë, Barcelona

Numri i referencës CE-2300491

Scania R-Series (01.16-) - Vinç për kamion
 5
180 EUR
2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 1889795 2020258

Botuar: 20orë 39min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1867557

Scania R-Series (01.16-) - Vinç për kamion
 5
180 EUR
2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 1889795 2020258

Botuar: 20orë 39min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1871444

Palfinger PK25000C XV18.9 / RADIO CONTROL - Vinç për kamion
 9
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç për kamion për Kamioni

1992

Botuar: 1d

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Numri i referencës M589-2368

 Ing.Bonfiglioli P.20000XL - Vinç për kamion
 23
Ankandi

Vinç për kamion për Kamioni

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371765

 HIAB 135 - Vinç për kamion
 20
342 EUR
Ankandi

Vinç për kamion për Kamioni

Botuar: 1d

Blinto

4

Penz 12L  - Vinç për kamion
 20
16 900 EUR
2015

Botuar: 2d

Scanvo OU

3

Estoni, Estland

Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 1
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 2
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 3
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 4
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 1
Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu  - Vinç për kamion: foto 2

Palfinger 15500 4 hydr. radio. Katsastettu

2004
Finlandë, Finnland, Forssa, Kanta-Häme
Botuar: 2d

13 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2004
Finlandë, Finnland, Forssa, Kanta-Häme
4.4
21 komente
Trego të gjitha ofertat: 85
email Kontakto shitësin
 1993 Palfinger PK 680 TK - Vinç për kamion
 19
85 EUR
Ankandi

Vinç për kamion për Makineri ndërtimi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 Palfinger PK 20002 - Vinç për kamion
 20
5 572 EUR
Ankandi

Vinç për kamion për Kamioni

Botuar: 2d

Blinto

4

Loglift F 105 S - Vinç për kamion
 6
2 169.26 EUR

Vinç për kamion për Pajisje pylltarie

1997

Botuar: 2d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 Grúa VKRAN V9Z - Vinç për kamion
 4
Pyet për çmimin

Vinç për kamion për Kamioni

2002

Botuar: 4d

TRANSGRUAS

8

Spanjë, Barcelona

Numri i referencës CE-2300490

XCMG SQ12SK3Q Selfloader Truck - Vinç për kamion
 7
26 010 EUR
2019

Botuar: 4d

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Minhang District, Shanghai

1 2 3 26   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Attachments - Loader cranes
t1 old