Vinç i montuar në kamion për kamioni Effer 655/6S-6S

Online: 2m 18d

Marka EFFER
ID H201051
Viti i prodhimit 2011
Pesha 8 400 kg
Vendndodhja Gjermani, Deutschland, Luedenscheid
Telefoni +49 2351...
Pjesë shtesë
  • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
59800 EUR
59 800
EUR
  • 7 413 705 ALL
  • 70 568 USD

Shitësi
heba Ladekrane;  Arnd Bruckhaus e.Kfm.
heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm. Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:13
Personat e kontaktit
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English
59 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.